Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Інтимна тема (Інтимна тема)
Інтимна тема
Пушинка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, а ви користуєтеся інтимними змазками? Питання для мене зараз дуже актуальне, бо останнім часом почала відчувати в певні дні циклу сухість у піхві, і секс із коханим уже не приносить колишнього задоволення. Знайшла інформацію що з цією проблемою можна впоратися якщо використовувати спеціальні змазки. Ось знайшла каталог із цим товаром тут Але не можу визначитися, яку саме вибрати?
 
LadySnov Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся лубрикантами на водній основі, оскільки вони недорогі, зручні в користуванні і сумісні з презервативами та секс-іграшками. Але знаю, що існують також масляні змазки і на основі силікону.
 
Мироныч Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з дружиною останнім часом віддаємо перевагу силіконовим лубрикантом, оскільки любимо займатися сексом у воді, у ванній або джакузі, а зараз влітку, ще й у басейні. Плюс таких змазок ще в тому, що вони довго не сохнуть.
 
Mallinka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми поки що ніякими не користуємося, оскільки природного мастила поки що вистачає і неприємних відчуттів під час сексу немає. Але мене зацікавили змазки для орального сексу з ароматизаторами і смаковими добавками. Потрібно буде спробувати.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Інтимна тема (Інтимна тема)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: