Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Хрещення в дорослому віці (Хрещення в дорослому віці)
Хрещення в дорослому віці
Івца Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь хрестився в дорослому віці? Як це відбувається і чи потрібно хрещеним батькам купувати хрестик у подарунок своєму хрещенику? Друг хоче охреститися, а я його хрещена. Хочу йому подарувати щось - вибрала тут хрест зі срібла' Що скажіть - це правильний вибір? Що має хрещена дарувати?
 
Каришина Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дітей хрестили в дитячому віці. Хрещені дарували золотий ланцюжок і крижму купували. А як у дорослому це відбувається - не знаю)
 
Сердоїн Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не хрещений. Усе думаю про це, але ніяк не наважуся. Чому батьки мене не охрестили в дитинстві?) А зараз якось дивно це робити, якщо я не дуже-то й до церкви ходжу...
 
Аннтіан Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Сходити до церкви і запитати як і що мають робити хресні батьки. Обряд нічим не відрізняється від звичайного і такий хрестик можна дарувати своєму хрещенику. Але це не обов'язково.
 
oilroset Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка хрестили у 18 років
 
Elen4ik Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Так і має бути, тільки в дорослому віці
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Хрещення в дорослому віці (Хрещення в дорослому віці)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: