Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Магазины для рыбалки и охоты » Рибальські снасті та підгодовування для новачків і професіон (Рибальські снасті та підгодовування для новачків і професіон)
Рибальські снасті та підгодовування для новачків і професіон
Leshka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Магазин рибалки "Carp Zoom"
Тут ви
знайдете все що Вам до душі, від любительського лову хижої та мирної риби, до
професійної екіпіровки та обмундирування рибалок-спортсменів. У нас є
безліч варіантів від бюджетних до найрізноманітніших, в яких вам допоможе
розібратися професійний колектив нашого магазину.
Завжди Вам раді!!!
Наша адреса:
вул. Розкидайлівська, фасадний бік ринку "Старокінний", магазин "Carp Zoom"
Тел. для довідок:
067-7387183 -Олексій
067-4169695 -Людмила
 
Lisa5 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте. Ось якраз таке вудилище хотіла подарувати чоловікові - він у мене любитель риболовлі. Думаєте варто?
 
Nasar Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо впевнені, що в нього нічого подібного немає, то звісно! Але вибрати краще на olx. в оголошеннях...банально дешевше вам вийде.
 
yurijtolm Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлячись, якою риболовлею він захоплюється, якщо просто любить з вудкою посидіти, то і що-небудь на кшталт недорого Libao Lanai підійде.
 
Чилім Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити всім, і тим, хто знається на риболовлі, і для тих, хто в цьому новачок, хороший інтернет-магазин blacklake.space в якому надано широкий спектр асортименту. Весь товар постійно в наявності, діє багато акцій та знижок, пораджу вам купити ліквід, він добре покращує смакові рецептори корму, надає йому більш привабливого запаху, що добре допомагає приманювати риб.
 
iframes Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто обожнюю рибалити, приділяю цьому багато часу. Ось хочу хороші снасті купити, які магазини варто розглянути, підкажіть?
 
fania Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Підбір правильних снастей - це важлива складова вдалого відпочинку на риболовлі. Зробивши правильний вибір, ви збільшите свої шанси на клювання і зможете насолодитися кожним моментом цього захопливого хобі. Раджу вам заглянути в магазин Дніпро-Свинець, тут зможете не тільки приманки купити, а й грузила вольфрам і багато іншого. Вигідні ціни, швидка доставка.
 
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Магазины для рыбалки и охоты » Рибальські снасті та підгодовування для новачків і професіон (Рибальські снасті та підгодовування для новачків і професіон)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: