Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Збільшення грудей (Збільшення грудей)
Збільшення грудей
ЛізочкаМамочка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, давайте ділитися своїм досвідом збільшення грудей. Я збільшувала груди в Центрі пластичної хірургії в Дніпрі, дуже задоволена своїми новими грудьми. Зробили мені четвертий розмір з мого другого, груди мають абсолютно природний вигляд, чоловік взагалі в захваті, поділюся контактами центру, думаю, багатьом стане в нагоді...
 
Паула Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорого обійшлося?
 
annylina Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в березні цього року робила операцію зі збільшення грудей в Усова С.М. у клініці Меділенд. Все пройшло якнайкраще. До операції у мене був нульовий розмір, тобто грудей не було як таких, від слова "взагалі". А зараз у мене апетитна двоєчка) Це дуже здорово! Словами навіть не описати, наскільки я задоволена отриманим результатом! Груди пишні, і маленькими зовсім не здаються. Це я до того, що дехто думає, що другий розмір грудей дуже маленький, ви з нульовим не ходили)))) Після такого, навіть перший розмір здається "вау"))) Імпланти встановлені анатомічної форми, надвисокий профіль, 235 мл і 225, у мене ще невелика асиметрія була, від якої Сергій Миколайович мене так само успішно позбавив) Я задоволена і результатом операції, і самим лікарем!
 
IrinaPet Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Те, що в клініці Меділенд коштує близько 5 тисяч у.о., у військовому госпіталі роблять за 2,5 і роблять лікарі професіонали з практикою щоденною!

Взагалі, напишіть у гуглі "клініка Меділенд відгуки" і Ви побачите скільки там негативу!
 
Adda Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю з Вами згодна! Клініка Меділенд дуже слабка, а ціни у них космічні!
 
Malboro Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робив операцію Сергій Миколайович Усов, задоволена на всі 100%, приймає лікар у Києві. Я не полінувалася до нього поїхати і дуже задоволена результатом і своїм новим зовнішнім виглядом!)))) Фантастика просто!))))
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Збільшення грудей (Збільшення грудей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: