Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінеколог Одеса (Відгуки гінеколог Одеса)
Відгуки гінеколог Одеса
Єва25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гінеколог Одеса
 


Може хтось порекомендувати хорошого гінеколога в Одесі? Шукаю фахівця з хорошою репутацією і досвідом. Буду вдячна за будь-яку інформацію та рекомендації!
 
Альберта Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не думала, що буде так складно знайти хорошого гінеколога. Лікарі, з якими я спілкувалася, здавалися недостатньо уважними і неохоче ділилися інформацією.
 
Сніжанка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пошуки гінеколога перетворилися на справжній калейдоскоп зустрічей із різними лікарями. На жаль, жоден із них не викликав у мене довіри своїм професіоналізмом і увагою до деталей.
 
Флоріана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Після переїзду до Одеси, зіткнулася з проблемою пошуку хорошого гінеколога. Щаслива, що знайшла лікарку Лихачову Ларису Євгенівну - вона дійсно знається на своїй справі.
 
Фотина25 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою радістю хочу поділитися своїм позитивним досвідом відвідування гінеколога в Одесі. Доктор Міщенко Ольга Опанасівна проявила високий професіоналізм і чуйність. Вона детально пояснила мою проблему і запропонувала ефективне лікування. Я почувалася комфортно і впевнено на прийомі.
 
Харитина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово зверталася до лікаря Лихачової Л.Є. Дуже задоволена її знаннями та увагою до деталей. Вона завжди готова відповісти на всі запитання і надати вичерпну інформацію.
 
Шура1990 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування гінеколога завжди викликало у мене тривожні почуття, але лікар Міщенко О.О. створила атмосферу довіри і спокою. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів помітні відразу.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Знання і досвід лікарки Ліхачової Л.Є. вражають. Вона не тільки надала мені точний діагноз, а й роз'яснила всі нюанси моєї проблеми. Я відчувала, що перебуваю в дбайливих руках.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди намагаюся вибирати лікарів дуже ретельно, і лікар Ольга Міщенко виправдала всі мої очікування. Він не тільки професійний гінеколог, а й прекрасний комунікатор.
 
Arno0 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі-гінекологи завжди викликали в мене дискомфорт, але Лариса Євгенівна зуміла змінити моє ставлення. Вона відкрита для запитань і дбайливо ставиться до кожного пацієнта.
 
Ноябрина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла ідеального гінеколога для себе - Міщенко Ольга Опанасівна. Її знання в поєднанні з людським ставленням допомогли мені вирішити безліч проблем.
 
Авдотья Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, як записатися до цих фахівців?
 
Аріадна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна та Лариса Євгенівна приймають у клініці Лікаріум. Записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінеколог Одеса (Відгуки гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: