Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Здоров'я в Одесі » Коліно (Коліно)
Коліно
Milaha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. У мене така проблема. Кілька років тому я пошкодила коліно. Мені його тоді нібито вилікували, але, якщо чесно, воно мене досі турбує. Лікар сказав, що це нормальні наслідки травми. І що тепер - це на все життя? Що робити?
 
Solnechnaya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну взагалі, це ж гірше немає, коли нога болить. Тобто ваш лікар вважає, що це нормальна ситуація і робити нічого не треба? Моя вам порада - поміняйте лікаря!
 
Alinia Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна повністю. Річ у тім, що коліна в людини взагалі дуже вразливі й за все життя навантаження на них просто величезне. І якщо вже зараз у вас болі, то що до старості буде? Шукайте хорошого фахівця. Може вам навіть записатися на артроскопію колінного суглоба? Я вважаю, що потрібно всі сили докласти, щоб перемогти цю недугу
 
Wetochka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо артроскопії думка дуже вдала. Це ж чудовий метод діагностики, який дасть змогу точно дізнатися, в чому ж там проблема, і, можливо, навіть одразу її вирішити...
 
Malboro Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ваш лікар просто намагається зняти з себе відповідальність за неграмотне лікування. Зверніться до іншого лікаря, не може боліти коліно, якщо все в порядку. У мене в списку хороших перевірених лікарів Волков Олександр Михайлович, ортопед-травматолог, коліна - це його профіль! Вам точно потрібна думка іншого лікаря, може проблема не в минулій травмі, а це нове запалення. У будь-якому разі, на форумі вам не підкажуть, потрібно до лікаря!
 
Isador Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само вважаю, що краще б поміняти лікаря, оскільки проблеми з колінами - це завжди справа тендітна, можливо, вам потрібно їх зміцнювати та розробляти, робити хорошу ЛФК, а можливо, пропити якісь вітаміни, але тут головне - діяти з гарним фахівцем, щоб не нашкодити.
Я знайшов хорошого фахівця в Одесі, але через війну і переїзд до Києва довелося шукати нового, а це у звичайні дні складно, а зараз вже так, тим паче мені порадили ортопеда в Білій Церкві в клініці ЦСМ, кажуть, у них чудові фахівці.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Здоров'я в Одесі » Коліно (Коліно)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: