Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Весілля (Весілля)
Весілля
Даніслав Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з моєю дівчиною дуже давно зустрічаємося і незабаром я планую зробити їй пропозицію. Відповідно, потім буде весілля. Але організацію цього торжества, я хочу взяти на себе повністю. А як все зробити не маю поняття. Може щось порадите?
 
Іраклій Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені здається, що забирати організацію свята в жінки просто не правильно. Як мінімум, я б рекомендував поговорити на цю тему з майбутньою дружиною і знайти якийсь компроміс.
 
Патриція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Частково попередній коментатор має рацію. Нам, жінкам, дуже важливо, щоб із нами радилися і з нами рахувалися. Тому я б теж рекомендувала порадитися. А ось щодо організації весілля, то можна просто звернутися до фахівців у цьому питанні. В Одесі такі є Думаю, що вони зроблять все на найвищому рівні.
 
Andromeda Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А я взагалі не розумію витрати грошей на весілля. Вважаю, що краще ці гроші витратити на весільну подорож або купити житло.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Весілля (Весілля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: