Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Відпочинок дружині (Відпочинок дружині)
Відпочинок дружині
Даніслав Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Незабаром у нас із дружиною річниця весілля. Я довго думав, що їй подарувати і вирішив замість подарунка відправити її кудись на відпочинок і заодно, що б вона поправила здоров'я. Може щось порадите?
 
Andromeda Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вам скажу, як жінка. Я б не хотіла отримати в подарунок на річницю весілля якусь поїздку, де я буду одна. Тож якщо плануєте кудись відправити дружину, то поїдьте з нею.
 
Патриція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Частково я згодна з попереднім коментатором. У ювілей весілля будь-якій жінці хочеться бути разом зі своїм чоловіком. Але, оскільки ситуації бувають різні, то я можу припустити, що в авторки просто не виходить поїхати разом зі своєю половинкою. Що стосується порад, то я можу порекомендувати Детокс комплекс Як на мене, то навіть дуже непоганий варіант, а ви вирішуйте самі.
 
Іраклій Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вважаю за краще дарувати якісь коштовності. Як на мене, це набагато краще, ніж дарувати якісь путівки. Адже відпочити можна і вдвох.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Відпочинок дружині (Відпочинок дружині)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: