Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Привітання (Привітання)
Привітання
Kagis Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Яке придумати гарне і романтичне привітання для дівчини? Уже голову собі зламав, як би все це організувати. У неї скоро день народження і хочеться зробити приємний сюрприз.
 
Kariel Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Невже це така проблема? Купи нормальний подарунок, букет квітів і відведи в ресторан. Або ви хочете зовсім щось сльозливе і зворушливе? Не думаю, що варто таке робити.
 
Fearlesswarden Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вже дуже хочеться романтики, то можна влаштувати вечерю на даху будинку. Думаю, що якщо пошукати, то такі послуги є у нас у місті. Лише б вона це оцінила.
 
Temi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ясна річ, що подарунок - це основне і без нього не обійтися. Я так розумію, що хочеться все обставити красиво і дівчину здивувати. Наприклад, можна надіслати гарне привітання з Днем народження. Його можна створити самому тут, використовуючи ваші спільні фото, і відправити в месенджер. Так можна почати ранок. А далі ще щось придумати.
 
Лаки Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Романтична вечеря буде найкращим подарунком
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Привітання (Привітання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: