Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як моряки ставляться до Містики?
ники195 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи вірять моряки в інший світ???

Я от багато чула про Марію - сильну ворожку. Навіть номер дістала. Хочу ще дізнатися хто що чув? Скільки бере? Як лікує? Що бачить?
Поділіться плиз!!!! контакти її 0508550990

Чи були наші моряки в неї?
 
sanya-sanya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я особливо не вірив, але з моїм товаришем історія дивна трапилася ... перед останнім рейсом його дружина поганий сон побачила і дуже сильно просила його не йти в море. потім він якраз на тому судні BBC CITRINE отримав дуже важку травму ... та таку що працювати не може. щас сидить на березі судиться з судновласником, який його кинув і нічого не виплатив. добре що знайшов придатного морського юриста з Одеси Гольбіна, який навіть то судно нещасливе заарештував, тож він, можливо, щось отримає, але, тим не менш, людина на все життя інвалід, хоча дружина попереджала... хочете вірте, хочете ні.
 
winter32 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були нічні кошмари, які кілька місяців мене мучили. Я не знала чому. Мені подруга порадила звернутися до ворожки, вона і дала номер ворожки Марії. Вона змогла взнати проблему, і вирішити її. Після сеансу, я того ж дня спала як немовля. Рекомендую всім ворожка Марію +380974006735
 
allyally Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася по допомогу до Анжеліки, коли були труднощі. Вона мені дуже допомогла саме точністю і правдою. Був один конфлікт і мені потрібно було знайти винного. Завдяки Анжеліці, у мене налагодилося життя і я не боюся, що одного разу вилечу з роботи не за свій прокол.
Звертайтеся до неї за цим номером +3 80975800235 (Вайбер)
Вона вам допоможе!
 
Roccccky Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Була і я у ворожки, мушу визнати це те ще враження.
Пощастило що попалася досвідчена ворожка, яка добре ворожить на таро. Я дуже хотіла, щоб ворожка мені поворожила. Ніяких особливо проблем у мене не було, просто було кілька запитань, що хотілося б поставити досвідченому магу.
Набрала номер Анжеліки і консультувалася з нею телефоном, вона мені все точно сказала і мені все сподобалося.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: