Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Пошук інвесторів і партнерів » Доставлення товарів із Польщі (Доставлення товарів із Польщі)
Доставлення товарів із Польщі
carrier Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!

Пропонуємо скористатися нашими послугами з перевезення товару в Україну через кордон Польщі без митних платежів.

При перевезенні, ми доставимо товар у будь-яку точку України зручним для Вас способом: кур'єрською службою, поштою і т. д.

 Ціна перевезення залежить від товару та його обсягу.

Крім того, є можливість зберігати товар на складі, який знаходяться на території Польщі біля кордону.

Якщо зацікавила дана пропозиція звертайтеся, будемо раді співпраці. ел.пошта.   granicacargo@mail.ru
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що зараз не той момент, щоб активно розвивати такий вид бізнесу. Що більше ходіння у валюті, то сильніше ваш бізнес буде вразливим. Невеликі коливання курсу можуть звести прибуток до нуля.
Та й вкладати краще в рідну економіку.
Я ось теж думав над інвестуванням і вирішив вкластися в нашу країну. І виявилося, що у нас непоганий ринок у цьому плані. Відкриваючи бар, я знайшов чудову фірму з продажу ресторанного обладнання http://prof-store.com.ua/elektromeh-oborudovanie і ціни у них нижчі, ніж у всіх конкурентів з-за кордону.
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Пошук інвесторів і партнерів » Доставлення товарів із Польщі (Доставлення товарів із Польщі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: