Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Інвестор-партнер у 15 напрямках туристичного бізнесу
KulikovOdessa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене мозок на розриві... я як та собака за зайцями по полю метушуся... є сили - є знання - є досвід, а без коштів - усе, що маю, просто ховається... і час іде... рік за роком...

ШУКАЮ ІНВЕСТОРА!!! 
я чесно кажучи не знаю як працюють з ІНВЕСТОРАМИ!?
не знаю на яких умовах!? тому запропоную свої!

  Знаю, що компанія Join UP буквально 2 роки тому була біля прірви - захлиналася... знайшла інвестора - в неї ввалили лям баксів, і вона зараз процвітає!!! Зараз із нею поруч ніхто не стоїть - заткнула всіх за пакетними турами за кордон!
Мабуть, настільки грамотний був написаний маркетинг-план, що, рухаючись по ньому з баблом, справа у них пішла в гору!

На пакетні закордонні тури я не замахуюся! Є інші ніші в яких є можливість розвиватися!

Я готовий зайняти позицію Партнера, координатора, керівника, - за статутними документами - мінімум на 50% засновником!

Є ДОСВІД і РОЗУМІННЯ розвитку таких напрямків:

- Свої автобусні тури за кордон з Одеси - Румунія - Болгарія - Туреччина - Грузія - Греція - Італія - Чорногорія;

 - Знайдемо найдешевший АВІА квиток + всі інші проїзні документи на будь-який транспорт;

 - Проконсультуємо з питання необхідних документів для виїзду за кордон (візова підтримка);

 - Підбір Круїзів по всіх морях і океанах;

 - Багатоденні екскурсійні тури з Одеси по Україні.

 - Пакетний готельний відпочинок по Україні. (проїзд, трансфер, готель, екскурсії)

 - Оздоровчі тури, як в Україні, так і за кордон. Лікувальні програми (клініки, лікарні, санаторії в Україні та по всьому світу);

 - Приймемо в Одесі - трансфер, поселення, екскурсії та розваги, організація тематичних івентів;

 - Тури вихідного дня з Одеси на різну кількість днів;

 - Організуємо дитячий відпочинок. Дитячі табори. Проведення та туристичне обслуговування дитячих творчих фестивалів в Україні та за кордоном;

 - Продаж нерухомості в Болгарії, Греції, Туреччині - з перших рук;

 - Працевлаштування за кордоном, - з гарантією виконання роботодавцем своїх зобов'язань;

ПОРЯДОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ВКЛАДЕНЬ (дуже коротко, - розгорнутий бізнес-план при зустрічі)

 0) Створення Юридичної особи та отримання ліцензії (за бажанням, - все є, але для старту нового проекту можна створити все з нуля) (≈ 600 у.о.)

 1) Створення сайтів, їх буде не менше п'яти, - що висвітлюють вузько цільові туристичні напрямки. (≈ 5000 у.о.) (є досвід, знання seo, є it компанія.)

 1.1) Підбір персоналу в кожному напрямку бізнесу - навчання завантаженню контенту і роботи в on-line (є потреба в 10 співробітниках)
 (Оплата співробітникам, старт з ≈ 5 осіб*200 у.о. * 6 місяців = 6000 у.о. - піврічний мінімальний старт)

2) Бажано купівля приміщення під офіс open space щоб не платити оренду. (залежить від фінансових можливостей інвестора і серйозності його намірів)

3) Купівля ip телефонії - прив'язка до сайту.

4) Рекламні заходи
 - в інтернет 
 - створення комерційного відділу зі створення та проведення івентів, подій, презентацій - туристичний клуб
 - створення комерційного відділу для "роботи в полях" - напрямок - працевлаштування за кордоном.
(ЗА УЗГОДЖЕННЯМ) (≈ 10 000 у.о.)

Разом ≈ 25 000 у.о.
УВАГА - зазначена сума є мінімальною, витрати, що перевищують цю суму, обговорюються засновниками в міру необхідності!

Повернення інвестицій!

Прибуток почне надходити через 6-8 місяців після виходу сайтів в інтернет і основного заповнення.
Вкладення покрокові протягом пів року.
Наступні пів року прибуток буде йти в реінвестиції - в розвиток.
Через 1 рік!

Прибуток ділимо на 2 рівні частини (50% у розвиток - 50% на погашення інвестицій)
ЧЕРЕЗ 2 роки!
Закриваємо вкладення інвестора - прибуток ділиться в рівних частках засновників!

Моя участь у розкручуванні проєкту (цілодобова робота) оплачується і увійде в інвестиційний пакет!

Існуюча туристична компанія не розголошується, тільки при особистій зустрічі!
Чекаю від Вас пропозицій! 
073 519 68 44 - Олексій Петрович
Одеса Січень.2018 року.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: