Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Потрібен партнер-інвестор, розвиток приватного дитячого садк
Vitaliy85 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім здрастуйте! 
Хочу запропонувати Вам співпрацю. А саме запропонувати Вам увійти в частку діючого бізнесу. Я є власником приватного дитячого садка. Працюю офіційно, всі необхідні документи в наявності. Бізнес при повній завантаженості вельми рентабельний 10000-12000 доларів на місяць. При подальшому розширенні - прибуток зросте. На сьогоднішній день вкладень не потрібно. На даному етапі я ще не вийшов в нуль, але вже дуже близький до цього. 
Пропоную Вам стати інвестором у моєму бізнесі і стати власником 10% прибутку. При повному завантаженні дитячого садка це вийде 1000-1200 доларів чистого прибутку на місяць. Якщо Вам цікава моя пропозиція - зв'яжіться зі мною. Всі деталі за телефоном і при особистій зустрічі. 
З повагою, Віталій.
Додано (15.12.2018, 20:50)
---------------------------------------------
Умови співпраці.
Співпраця в бізнесі може відбуватися наступним чином, для початку потрібно визначити яка форма і відсоток інвестування Вам найбільш підходить.
Форми інвестування - Партнер, Інвестор1, Інвестор2.
Доступна частина інвестицій 10%-30%.
Партнер - обов'язки, витрати і прибуток ділитися в процентному співвідношенні. Вартість 1% - 1000$.
Інвестор1 - не розділяє жодних обов'язків. До отримання прибутку не бере участі у витратах підприємства. Отримує прибуток з моменту його надходження в процентному співвідношенні. Вартість 1% - 1500$.
Інвестор2 - не розділяє жодних обов'язків. До отримання прибутку не бере участі у витратах підприємства. Отримує прибуток з моменту його надходження в процентному співвідношенні. З моменту отримання прибутку Інвестор2 протягом року отримує свою частку за підвищеною процентною ставкою. Це виглядає наступним чином.
10% = 25% прибутку протягом першого року.
20% = 35%
30% = 50%
По закінченню року, прибуток буде розподілятися в процентному співвідношенні. Вартість 1% - 2000$.
Щомісячний дохід при 100% завантаженні дитячого садка складе 800000грн. Витрати становитимуть 350000грн. Прибуток складе 450000грн., яка розділиться в процентному співвідношенні.

Додано (15.01.2019, 19:39)
---------------------------------------------
Партнера знайдено, тому тема закрита.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: