Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Освітлення для акваріума (Освітлення для акваріума)
Освітлення для акваріума
Lisyonok Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас швидко зеленіє вода, я вичитала, що це найімовірніше через сильне освітлення. Підкажіть як правильно розрахувати освітлення за потужністю?
 
Stasyan Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас стоїть акваріум на 50 літрів і лампа на 20 Вт. Дуже навіть нормально.
 
Hasb Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Це однозначно через надмірне освітлення зеленіє вода. Розраховувати освітлення потрібно на 1 літр води 0.5 Вт береться. Ось у мене на 150 літрів води стоїть лампа на 80 Вт Dennerle Amazon Day 80 і світильник з відбивачем. Я все це обладнання на Рибки.com.ua купував ще минулого року. Ще потрібно стежити і удобрювати рослини в акваріумі, вони теж можуть бруднити швидко воду і стінки акваріума. Коротше кажучи дуже багато нюансів, але потрібно дотримуватися елементарного і все буде нормально.
 
Exiousle Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж знаю, що освітлення підбирається з розрахунку літр до 0,5 Вт. У мене на 50 літрів і 25 Вт лампа.
 
Kate Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз освітлення для акваріума просто купа різного. Є багато всіляких світильників і ламп, які забезпечать рибкам комфортне середовище проживання. Але от не кожен знає, як правильно підбирати лампи за потужністю і передачею кольору, а це головне питання насправді. Бажано використовувати світлодіодні (LED) лампи, ось такі maxus.com наприклад, вони потужні, світять насичено, реалістично і вистачає їх на довго. У самої є 3 акваріуми, 2 з рибками і в одному живе черепашка, скрізь стоять такі лампи і проблем не знаю зі своїми вихованцями.
 
yelmat Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж була така проблема. Довелося міняти лампу. Купували нову в магазині petchoice.ua, якщо чесно, то ледве знайшли підходящу. Та й дорого скрізь, а в цьому магазині ціна прийнятна.
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Освітлення для акваріума (Освітлення для акваріума)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: