Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Кішці погано (Кішці погано)
Кішці погано
Єгорівна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Я зараз перебуваю в Києві. приїхала погостювати у родичів. Привезла із собою кішку, оскільки залишити її ні на кого. Але вона чомусь почала рвати, чи то через перенесену дорогу в неї стрес, чи то з'їла щось не те. Що робити, не знаю. Чим їй допомогти?
 
Мішаня Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не думаю, що це через поїздку, найімовірніше, у вашої кішки отруєння. Спробуйте її напоїти Атоксилом. Кішку можна лікувати тими ж препаратами, що й людей, від отруєння.
 
Шварц Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашого кота теж таке було, кілька днів ходив, рвав, а на третій день, вирвав великий шматок шерсті. Мабуть, вона в нього накопичилася в шлунку, і йому стало погано.
 
Юшкін Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, не варто ризикувати здоров'ям тварини. Пошукайте якусь ветеринарну клініку, і відвезіть кішку на огляд. Блювота у неї триває вже кілька днів, тому потрібно неодмінно показати її фахівцеві. Якщо хочете, ось тут можете подивитися інформацію про ветклініку, яка займається лікуванням тварин
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Кішці погано (Кішці погано)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: