Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Чим годувати? (Чим годувати?)
Чим годувати?
Mizzu Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Виявилося, що в нашого собаки чутливе травлення, звичайним кормом годувати не можна. Звідси і вічні проблеми з шерстю і... ну та інше. 
Зараз на стадії підбору нового корму. Підкажіть, хтось пробував ACANA Pork & Butternut Squash Дуже хочемо допомогти улюбленцю, але перепробувати все, що є на ринку, природно, нереально. Прошу поради.
 
yelmat Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Це часта проблема від сухого корму! Годуйте краще звичайною їжею, купуйте м'ясо тощо. У зоомагазині petchoice продають класні консерви, я своєму собаці купую такі - від них точно проблем зі шлунком не буде.
 
doolka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціальною їжею для тварин
 
Nila-O Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
варю коту легені яловичі
 
Deenn Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми годуємо преміальним сухим кормом.
 
Ljusinda Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене котик їсть сухий корм Мяу Мікс і Мяу печінка в ніжному соусі. Іноді може попити молочка і все...
 
iro4ka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Для мого цуценяти я купую якісні товари та корми в зоомагазині zooveta.ru за демократичною ціною.
 
pmaya2930 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так не збочуюсь. Я купую хороший корм для собак. По зоомагазинах не ходжу, замовляю через інтернет, зазвичай zoo-ukraina.com.ua . Так дешевше і простіше.
 
Rogovsky Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися відкриттям для нашої сім'ї: у домі і коти, і собаки, знайшов класної якості корм фірми Adragna (у перевіреного постачальника petfood.market), тварини задоволені, радісні, та й зовнішній вигляд, ніби із салонів не вивозимо цих морд)...
 
Loffy Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
з кішкою аналогічна проблема була, доводилося купувати вітаміни і підгодівлі в зоокомплексі, подивіться, для собачки можливо теж щось знайдете
 
Софія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба спробувати купити своєму.
 
victasami14589 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
раніше весь час готувала собаці окремо, потім перевела на корм і зараз економлю купу часу і собака їсть його із задоволенням
 
katuha Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
А в нас котик живе. Нагодувати його - це справа непроста. Він дуже вибагливий у їжі. Розумію, що ми його розпестили, але все одно продовжуємо балувати. Бо він такий милий, що не любити його неможливо. Та й старенький він уже.
Ми йому зазвичай замовляємо сухий корм для кішок Зараз, наприклад, у нас на кухні стоїть сухий корм Royal Canin Це спеціальний корм для кішок 12+. А нашій кішці 15 років.
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Чим годувати? (Чим годувати?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: