Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вітальня
montana17 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Затіваємо ремонт у вітальні, але не знаємо як її правильно зонувати. Потрібно щоб і зона відпочинку була, і робоче місце. Хотіли спочатку скляною перегородкою, але мені здається, це вже нудно і не модно. Як візуально розділити простір?
 
колорадо Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Зонувати кімнату можна зробивши стіни різними відтінками. Не те щоб прям кардинально кольори поміняти. але на тон світліше або темніше.
 
Teloprimo Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Зонувати вітальню можна за допомогою дивана, стелажа прозорого або столу. Ми, наприклад, розділили візуально вітальню кімнату барною стійкою з takeandlive . Барна стійка виглядає як на своєму місці, цілком оригінально і що, мені подобається, багато функцій виконує. Ми за нею і гостей приймаємо, і як робоче місце чоловік використовує.
 
Паула Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Непоганий варіант
 
Anjamoli Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
У принципі, як перегородку, можна використовувати камін, якщо треба. Якщо зробити все нормально, то виглядати буде просто дивовижно. Для цього можу порадити компанію tetra-style.com/, яка займається такими речами. Я ось буквально нещодавно користувався їхніми послугами і залишився дуже задоволений, бо за свою роботу вони взяли мінімальну суму грошей, якщо порівнювати з попередніми компаніями, яким я телефонував. Ось ще номер телефону (057) 771-83-51, якщо треба.
 
Zazhygalka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже складно щось радити не побачивши, я б на вашому місці скористалася якимись ресурсами, де докладно описано, як це правильно зробити. Можете підглянути ідею на thearchitect.pro, там дуже багато фото і різних стилів оформлення будинку.
 
Todema Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращим варіантом зробити зонування за допомогою дивана - головне його правильно вибрати.  Це ідеальний варіант. А якщо зробити скляні перегородки, то буде чимось схоже на офісне приміщення.  Ми собі диваном розділили їдальню і зал. Вийшов величезний простір.
 
Vladlen93 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, а ми у вітальню купили нові світлодіодні лампи BIOM G9 3W 2835 PC 4500K AC 220 у цьому інтернет-магазині всього по 44.94 грн. за штуку. Лампи дуже класно вписалися в інтер'єр, ми залишилися дуже задоволені, що замовили саме у них. З доставкою ніяких проблем не виникло.
 
Ледіс Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
а як краще оформити вітальню на дачі?
 
Санті Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Може скористатися шафою з полицями? Ви поставите на полиці книжки, фотографії, різні дрібнички і вийде функціональне зонування. Однак продумайте спочатку систему кондиціонування, щоб охолодження розподілялося на дві частини кімнати. Ми вибрали недорогий кондиціонер фірми Куперендхантер, розмістили його посеред кімнати, щоб холодні потоки рівномірно розподілялися. У нас теж є зонування - на кабінет і місце для гостей.
 
Arimeena Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається зонування кімнати диваном, непогана ідея)
 
Evelin Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Для зонування кімнати добре підійде стелаж, там і необхідні речі можна розмістити, і вазони. Я бачила такий варіант на орендованій квартирі, виглядає дуже стильно.
 
Kukolka Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з Вами, але щоб реально було стильно, потрібно підібрати правильно шпалери і покриття на підлогу, декорувати ліпниною. Головне не перестаратися. Подивіться на цьому сайті є цікаві варіанти zolotoy-svitok. ru
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: