Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Потрібна квартира
Alilu Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто може зорієнтувати щодо цін на нерухомість у нас в Одесі? У нас однокімнатна квартира, але скоро цього буде мало, я вагітна, потрібно розширюватися. У планах купити трикімнатну квартиру в новобудові. Що скажете за цінами? Заодно може, порадите надійного забудовника. Буду вдячна за допомогу.
 
Носов Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, звісно, не знаю вашого бюджету, але сподіваюся, ви в курсі, що нерухомість завжди була і буде в ціні. Тобто ціни на місці не стоять, а постійно зростають. Тому розраховуйте на велику суму.
 
Ostira Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
У принципі, ціни на квартири різні, все залежатиме від району, площі, поверху... Ви взагалі вирішили, в якому районі хочете купувати квартиру, чи не думали про це?  Просто купити трикімнатну квартиру в Одесі дуже просто, повно забудовників у різних районах, з прийнятними цінами.
 
Kaveliya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Одразу скажу, не кожен може собі дозволити купити квартиру в новобудові, ціни космічні. Потрібно не один рік відкладати заощадження, щоб купити хоча б однокімнатну.  Ми вже третій рік винаймаємо квартиру, поки що про купівлю навіть і мови не йде.
 
Лікаста Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Але можна ж іпотеку взяти, вихід завжди є. Ми й самі хочемо з чоловіком купити квартиру, бо зараз із батьками живемо. Але розуміємо, що нам потрібне окреме житло. Будемо іпотеку брати, на перший внесок у нас є гроші. Ось тут знайшла хороші пропозиції щодо новобудов в Одесі Може і вам знадобиться, будемо сусідами)
 
Onurka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, звісно, не знаю вашого бюджету, але сподіваюся, ви в курсі, що нерухомість завжди була і буде в ціні. Тобто ціни на місці не стоять, а постійно зростають. Тому розраховуйте на велику суму.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: