Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Квартира
Solnechnaya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Хочу порадитися. Річ у тім, що ми купили квартиру, треба ремонт робити і меблі обирати, а я абсолютно не вмію цим усім займатися. Дуже боюся, як би не вийшла в результаті повний несмак. Що можете порадити?
 
Wetochka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Найголовніше, на мій погляд, це не захоплюватися занадто яскравими кольорами і деталями. Щоб не вийшло так, що у вас яскравий і аляпістий інтер'єр. Вибирайте спокійні тони і тоді все буде добре.
 
Alinia Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ретельно керуватися цим принципом, то можна на виході отримати нудний і похмурий інтер'єр. Ну як в офісі, або як у лікарні. Я все-таки вважаю, що якісь яскраві акценти у квартирі потрібні. Все-таки це ж житлове приміщення, там має бути затишно і красиво. А якщо боїтеся, що не зможете зробити це самостійно, то у нас в Одесі можна без проблем замовити дизайн проєкт інтер'єру.
 
Milaha Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
А я навпаки так люблю займатися подібними питаннями. Ми коли надумали ремонт робити, так я ледь не за погода почала в інтернеті шукати різні варіанти інтер'єру та іншого
 
Alilu Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Не варто з цього приводу переживати, ви не одна така, багато хто не знає, як правильно спланувати своє житло. Тому і звертаються до дизайнерів. Ви так само можете скористатися послугами дизайнера, і замовити дизайн інтер'єру, наприклад .Мені здається, варто довіритися професіоналам.
 
Soniya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось теж на картинках дивлюся красиві інтер'єри, але як це втілити в життя - не уявляю. Для цього потрібно якийсь досвід мати, а в мене його немає, жодного разу не робила ремонт у квартирі. Зараз купили квартиру під здачу, хочеться зробити там все красиво і практично
 
Лаки Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас розумію, сама така сама. Ми нещодавно закінчили ремонт у своїй новій квартирі в Одесі, зверталися до майстрів, до компанії Монтажник, можу вам їх порекомендувати Ми і дизайн інтер'єру у них замовляли, і самі ремонтні роботи. Раджу теж так вчинити, краще, коли працює одна команда, тоді все робиться швидко, злагоджено і без сюрпризів
 
Lola044 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
зайдіть у Пінтерест, там дуже багато ідей з облаштування будинку і квартири
 
marriii Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, корисно.
 
OSTIUM_VENDITION Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
не вмієте робити ремонт - це нормально. потрібен тямущий дизайнер, який все придумає разом із Вами і порадить, що краще. Щоправда, і грошиків візьме як оплату за працю, так і побічно, коли рекомендуватиме від себе двері, сантехніку, фарби... відкати, вони такі.
Але на цьому етапі ви можете взяти процес купівлі у свої руки.
Немає дизайнера, значить потрібен розумний виконроб, який організує процес. А ось з вибором колірної гами і меблів все таки доведеться спантеличитися самим - дивіться тематичні сайти, форуми, ходіть на виставки... Без цього нікуди

Додано (07.09.2023, 18:55)
---------------------------------------------
дуже багато чого в плані ідей, можна подивитися на сайті пінтерест
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: