Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Політика в Одесі » Розкол країни (Все идет к расколу)
Розкол країни
Rosnisllav76 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої вітання всім! Після подій на заході України, ні про які переговори більше йти мова не може!!! захоплення силових відомств, органів виконавчої влади - Прокуратур, Судів, адміністрацій - це перехід останньої межі, після якої назад шляху немає (до цього призвело знищення документації у кримінальних справах, судових архівів, а також захоплення символіки влади і зброї). Наразі гостро стоїть питання про якнайшвидшу децентралізацію влади (для початку заморозити всі фінансові потоки до столиці, а саме перерахування до бюджету, А ТО ЗАВТРА МИ І БЕЗ ЦИХ ГРОШЕЙ ЗАЛИШИМОСЬ, А ЯК ПЛАТИТИ ПЕНСІЇ, ЗАТРАТНІ БЮДЖЕТНИКАМ ТА ІНШІ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ? ВИ ПОДУМАЙТЕ!!!!), щоб уникнути подальшого протистояння, кровопролиття і громадянської війни, необхідно ухвалювати відповідні закони (Конституцію тощо) на місцевих рівнях для стабілізації ситуації та грамотного управління (слава богу, відповідний адмінресурс у нас є), зволікати не можна !!!!!
 
oly02 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, що швидко розібралися.
 
yurijtolm Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи буде розкол безкровним?
 
anluck Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Який нафіг розкол, ви радійте, що Януковича скинули, що вам не довелося цього робити, на 12 мільярдів нас обікрав.
 
vades1 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкол є... Треба лідер, який об'єднає населення України!
 
Odessit Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкол у країні був, є... І буде людей "їсти"!
 
stim Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата yurijtolm ()
Чи буде розкол безкровним?
Навряд чи! Бандорівці дорвалися майже скрізь до влади, крім Півдня. Тепер сюди починають закидати "Правий Сектор", який пройде маршем, і активістів з Майдану... А наші люди цю мерзоту сюди пускати не хочуть!!!
 
Лариса Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата anluck ()
Який нафіг розкол, ви радійте, що Януковича скинули, що вам не довелося цього робити, на 12 мільярдів нас обікрав.
Перше: - Видно що Ви "майданута", розкол реально є. Друге: - Вважаю, що треба давати відсіч нацикам-фашистам на нашій землі!
 
korsar Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганьба!!!Одеса капітулювала!!! Вивісила прапор Росії .�
 
Lisa5 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Що б ви не думали, ви громадяни України і не маєте право так говорити і тим паче влаштовувати сепаратизм і цю "боротьбу прапорів"...Ганьба, таке відчуття що ви нічого не розумієте зовсім!
 
gload Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisa5 ()
Що б ви не думали, ви громадяни України
Саме тому вам і тільки вам вирішувати як жити, з ким жити і кому довірити свою долю!
 
Sander Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
ОДЕСА!!! Не спи!!! Не чекайте поки прийдуть бандерівці і будуть вказувати ЯК вам жити.
 
БорисВовкодавДобродник Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Україна Обов’язково Має Бути Нероздільною Завжди!!!– Коли Ми Єдині – Ми-Непереможні!!! Доки Нас Багато – Нас Не Подолати!!! Сила –
в Правді!!!  Хто Правий – Той Сильніше!!!
Ми  Усім Серцем і Душею Тільки За Мир,
Добро, Чесність і Справедливість у Всьому Світі Назавжди!!!  Слава Україні – Героям Слава!!!!!!!!!!!!!!
 Украина Обязательно Должна Быть Неразделимой Всегда!!!- Когда Мы Едины–  Мы Непобедимы!!! Пока нас Много – Нас
Не Преодолеть!!! Сила – В Правде!!! Кто Прав 
- Тот и Сильнее!!! Мы
 Всем Сердцем и Душой Только За Мир, Добро,Честность и Справедливость Во Всём МиреНавсегда, Слава Украине – Героям Слава!!!!!!!!!!!!!!! “Усім Нам Дуже ПотрібенМир Завжди!!!!!“ Всем нам Очень Нужен Мир Всегда!!!!!” Не Судіть Ви Ті Невинні Душі Знедолених Людей, Якщо Самим Вамдо Ідеалу – Як До Неба, «добрі пани- грамотєї з  підворітні”!!!  Cила, Люта та й Скажена Без Кінця і Краю, Все жНіколи Не Замінить Розум Вам, й Дубинякой Не Скорити Той Народ, Хто Вміє Добре
За Свою Свободу Боротися і Перемагати!!!
 Тисячі Кровавых  Катов Не Сломают ВолиСлавных Богатырей  с Сердцем  Горячим Несломимого Козацкого Рода Сотни!!! Щоб Народ Свій Так Жорстоко й Безсоромно Так Цькувати, Треба Диким ЗвіромБути й Нічого Живого в Своїх Грудях Взагалі не Мати!!! Хватит Бедный Наш Народ Душить Как Тех Ягнят Безвольных и в Глаза Нам Нагло ВратьБольше Не Позволим!!! Цивилизованность Нам Нашу Проверять Лишь Временем Несладким, ПобросаемДружно Палки, Поумерим Пламя, и Лучше Покажем Без Лукавства Всему Миру Чего
Действительно Мы Все с Вами Вместе На Самом Деле Стоим!!!
 Ми За Крок Єдиний Від Безодні Неминучої, Де Лише Страждання йТиранія, То ж Краще Схаменимося Ми Всі Негайно, Любі Браття, Милі Сестри, й
Заживемо Усі Разом в Злагоді Значно Краще Ніж Раніш Ми Жили!!!
 Той Мудрець Старий Розумним Дуже Точно Був, ВінКричав Нам Всім ЩоCили Відчайдушно – Користуйтесь Силою Своєю Обережно, З
Великим Розумом й Повагой, і Честю, Перш За Все Ви – Люди Рідні, та й Розум Ваш
Застосовуйте Щоденно Ви, Панове Ласкаві Лише На Повну Силу,  Тільки Тоді Прийде Те Наше Щастя Омріяне в
Країну, й Вигукнемо Радісно Всі Як Один Ми: - “ Слався, О Народ Наш Мудрий,
Сильний, Вільний і Величний, Славтесь Вічно, Всесильні Небеса, Не Даремно Ми
Всі Про Спасіння й Кращу Долю Вас Так Довго й Щиро, й Гаряче, Всіма Серцями і
Душам Нашими Вовіки-Незгасимими, Невтомно, Відчайдушно й Палко Вночі й Вдень
Молили!!!
 Всім Нам в Світі Цьому Загадковому, Величному,Мінливому Треба Бути Кожну Мить,  Усюди й
Завжди  Перш За Все Порядними, Чуттєвими
і Справжніми Людьми, Мир Добро й Злагода – Свята Це Наша Необхідність, а
Шарпанина   та Бездумна Ніколи Нас Не
Приведе До Тієї Великої Любові, й Теплій Єдності і Небу Чистому без Сірих Хмар
у День, Благаю Вас, Зрозумійте Врешті-решт Ви Всі Будь Ласка Раз І
НаЗавжди  й ПоВірте!!!!
 Нам Треба Лише Самим Почати З Самих Себе Перш ЗаВсе, та й Змінювати Все Наше  Життя  й Світ Лише На Краще, то ж Давайте Бути
Людяними, Зараз, Доки  Ще Не Пізно,
НаВчимося Щиро Кохати, Пробачати Нашим Побратимам Помилки, Дітей  й Жінок Наших Безцінних  Від Горя і Журби Своєю Мудрістю і Силою
Рятувати, Все Можна Виправити й Вирішити Можна Все Доки Ми Живі, Не Треба
Марних Лиходійств, Порозумійтеся Нарешті, Живіть, Шануйтеся, Радійте!!!!!
 Добавлено (13.03.2014, 20:06)
---------------------------------------------
Україна Обов’язково Має Бути Нероздільною Завжди!!! – Коли Ми Єдині – Ми-Непереможні!!! Доки Нас Багато – Нас Не Подолати!!! Сила – в Правді!!!  Хто Правий – Той Сильніше!!! Ми  Усім Серцем і Душею Тільки За Мир, Добро, Чесність і Справедливість у Всьому Світі Назавжди!!!  Слава Україні – Героям Слава!!!!!!!!!!!!!!

Украина Обязательно Должна Быть Неразделимой Всегда!!!- Когда Мы Едины –  Мы Непобедимы!!! Пока нас Много – Нас Не Преодолеть!!! Сила – В Правде!!! Кто Прав  - Тот и Сильнее!!! Мы Всем Сердцем и Душой Только За Мир, Добро, Честность и Справедливость Во Всём Мире Навсегда, Слава Украине – Героям Слава
!!!!!!!!!!!!!!!
“ Брати, Не Знищуйте Будь Ласка Ви Один Одного Ніколи!!!!!”

“ Братья, Не Губите Вы Пожалуйста Друг-Друга Никогда!!!!!”

Мов Чисті, Правдиві, Безмежні Оченята Малої Дитини До Кращого Обрія Неба, Не Втомиться Прагнути Україна!!!

Це Наша Ріднесенька Земля, То Є Батьківщина Єдина, Де Сонце Тепліше, Яскравіше, Світанок де Незабутній, Красивий й Тихий, Повітря де Навіть Солодке на Смак, Неповторне, Цілюще й Краще Ніж В Цілому Світі, Красу Таку Надзвичайну  Просто Неможливо Не Любити, Кожен День Треба Лише Безмежно Її Кохати Захищати, Ти в Мене Рідна Ненька – Мати- Країна Мила На Всій Землі Така Лише  Одна, Незамінна і Єдина!!!

Нам Некуда Убегать, Здесь Родина Крестила Наши Души Безвозвратно, Оставим Все Как Один Мы Тяжкий Крест Безсмысленных Потерь и Вместе Окунёмся  в Новую Эру Такого Долгожданного, Горячожеланного, Заслуженого Возрожденья!!!

Приспів:

Гооноороовіі, Сииильніі, Спрааавжні Мии Нее Будеем в рабстві НеСправедливім В Себе  Вдома Загарбників Терпіти!!!!

Кроов мии Нааашуууу НеЗгаааасиииму нее Доозволиим Лиитии!!!!

Миии нее Воороогии із Вааамии, в нааас Мееетааа Єєдиинааа, Не Злааамаати Нааашу Воолюю, Дуууушууу Нааашууу Воогняянууюю Просто Таак Нее Приидуушитии!!!!

Об’єднааааймося Мии Всі, Браааттяя, з Вааамии Нам Нічого ділити, Миии Нее Ваарваари Безжальні, Рааазооом й Поообудуууймоо Щааастяяя Всіііі Ми Маааєм Краааащеее Жииитиии!!!!

Спраааведлииивооость Нааам Жееелааанееей Всяких деенеег, в Мииииреее Наааашааа Сииилааа, Пообраатааеемсяя Мыы Снооовааа, Поозаабуудеем Всее ообииды, Только в Нааас Сааамих Нааам Нааадо Искааать Спааасеееньяяя!!!

Трееебааа Жииитиии,  Мрііяяятиии, Коохаааатиии, а  не від Свооєїї Ж Дуроості Страаждатии, Гоодіі Чуублитииись, Друузяякии, Схаамеенииимоосяя Всіі Рааазооом, Лююдииии Дообріі, та й Зааспівааймоо Гіімнууу!!!

Миии Вжее й тааак Теерпілии Всілякиих бід Баагаатоо, Доосить Воорожнечі, Нааам Нее Пізноо Всее  Влаааднати, бо Кріім Нааас із Вааамии, Мииилі  Брааттяяя Не Даано Нікоому Вряятууваати  Наашууу Цюю Краааїнууу!!!!!
Добавлено (13.03.2014, 20:09)
 
mnbv1 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Додано (16.03.2014, 07:04)
---------------------------------------------

Я українець, але більше цього я - росіянин!
В Україні якось сумно... Я заздрю Росіянам," Я заздрю їхній
Олімпіаді та їхній армії, у мене багато знайомих, є і родичі в Росії. І я
бачу, як вони змінюються і ростуть. Вони вірять своєму Президенту. Вони вірять у свою
армію. Вони пишаються своєю великою історією, своїми досягненнями і перемогами. А
це ж була наша спільна історія... і перемоги, і досягнення. Ще вчора. Вони
примирилися із собою. Вони наплювали на обожнюваний нами Захід. І вони йдуть
далі і розвиваються, щоб не говорили нам по наших телевізорах і на наших
форумах. І я розумію, що це ми втрачаємо, а не вони. Ми стаємо слабшими, а вони
сильнішими. І як би ми голосно не кричали "Слава Україні!" це вже не
зупинити.

Зовсім недавно, ми єхиднували, коли у них була Чечня. А зараз чеченці вже не менше
росіяни ніж самі росіяни. Вони готові битися за свою відроджену і Велику
Країну. Частиною якої вони є. І вже чеченськими батальйонами лякають нас.
Як це сталося??? Вони ж вбивали один одного ще вчора. А причина проста,
чеченці змогли згадати, що вони росіяни, і що вони частина Великої Країни і
Великого Народу. Ми зловтішаємося, коли у них теракти і катастрофи. А вони
долають їх раз по раз і стають сильнішими! Хоча проти них весь світ!
Вони падають і знову піднімаються. Стоять і либляться. Тільки спльовують кров,
крізь зуби. А ми кричимо, що це вони раби. Що скоро вони розваляться, нафта
впаде, НАТО нападе, і на них обрушаться чергові кари. А Адже вони - це ж
ми! Ми плюємо у своє відображення. Самі в себе.

Нам потрібно обов'язково згадати, що ми єдине ціле. І коли ми почнемо це розуміти
і усвідомлювати. Прийде те почуття, яке колись було в наших предків. Почуття
внутрішньої сили, надії, віри і гордості за те, що ми теж росіяни. І не
важливо хто наші предки, українці, татари, євреї, буряти чи узбеки. Не важливо хто
ми за вірою, католики, православні, мусульмани чи іудеї. Це не головне.
Головне те, що ми - росіяни! І ми частина Великого народу і Великої країни. Так у
нашої Великої Країни і Великого Народу є ще проблеми. Але якщо ми згадаємо,
що ми - росіяни. Змінитися все і назавжди! І цього боятися всі. Боятися, що
ми це згадаємо і знову будемо разом. І тому з усіх боків плететься ця
павутина брехні, брехні.        Підтримується ця злість і ненависть, і в нас, і в Росії. Вони не дають нам прокинутися. И
якщо ми не згадаємо, хто ми, то не прокинемося вже ніколи. З приводу ситуації, що склалася
ситуації, окупації та іншого. Хто кричить голосніше за всіх, що нам потрібно захищати
"нашу" незалежність, єдність і свободу? Ті самі чиновники, олігархи і
депутати. Вони до жаху бояться, що за все, що сталося за ці роки з нашою
Батьківщиною, доведеться відповідати. А може це не окупація? А може, це йде
звільнення? Це прийшли наші, коли вже майже зовсім не залишилося надії,
коли ми вже майже здалися. І нам потрібно встати разом і знищити всіх цих
брехливих політиків, олігархів, мерів і чиновників, які з піною біля рота кричать,
щоб ми йшли вмирати! Вмирати за їхні вілли, яхти і замки, за їхні рахунки в банках,
за їхню свободу грабувати і незалежність від відповіді за свої вчинки. Я розумію,
що цей маніфест будуть випилювати з інтернету.

Будуть тисячі злісних коментарів, будуть кричати, що я зрадник, продався Путіну,
що я, я нацистська морда,, ватник і ь. Мені байдуже. Я знаю, що за мною
правда. Я патріот України, справжній патріот і зараз вирішується доля мого
народу і моєї України. Ми або згадаємо хто ми є, або просто зникнемо. Я
люблю мій український народ, своїх предків і свою культуру.
Я українець, але більше цього я - росіянин!
Додано (18.03.2014, 05:10)
---------------------------------------------
ЛОНДОН, 17 березня - РІА Новини, Денис Ворошилов. Вісімдесят п'ять рахунків, на яких можуть зберігатися "мільйони фунтів стерлінгів",
були відкриті на імена екс-прем'єра України Юлії Тимошенко та її родичів в
іноземних банках, пише в понеділок газета Independent із посиланням на
матеріали розслідування британської юридичної компанії Lawrence Graham.

"Великі британські банки перебувають у центрі суперечки навколо звинувачень у тому, що кілька рахунків в іноземних банках було відкрито
на імена Тимошенко і членів її сім'ї. У документі, з яким ознайомилася
Independent, стверджується, що 85 банківських рахунків, на яких зберігаються
мільйони фунтів стерлінгів, були пов'язані з Тимошенко та її родичами",
- пише видання.

"Розслідування стало частиною великого слідства, проведеного лондонською юридичною фірмою Lawrence Graham, найнятою за часів Віктора
Януковича українським міністерством з податків і зборів для пошуку активів,
які, імовірно, були привласнені колишнім прем'єром (України)", -
додає газета.

Слідчі вивчили 278 банківських рахунків у 26 країнах і зробили висновок, що "Тимошенко
або члени її сім'ї були або бенефіціарами, або співвласниками рахунків у низці
британських банків". У документі стверджується, що наразі
відкритими залишаються 13 таких рахунків по всьому світу.

Додано (20.03.2014, 04:15)
---------------------------------------------
Емісар ООН з прав людини Іван Шимонович, який побував в Україні, визнав випадки утисків там російськомовних громадян, але не вважає їх "систематичними", про це він доповів у середу в Раді безпеки всесвітньої організації.

МЗС Росії в заяві від 17 березня розкритикувало Шимоновича, дорікаючи в тому, що він "вважав за краще не помітити вбивств, масових розправ, катувань, викрадень людей, нападів на журналістів і правозахисників, взяття до в'язниці з політичних мотивів, кричущих інцидентів з явно расистським, зокрема антиросійським та антисемітським підтекстом, що здійснюються за наказом або за мовчазної згоди осіб, які захопили владу в Києві".

"Мабуть, є випадки, коли члени російської меншини зазнавали утисків і навіть нападів", - сказав хорват Шимонович у доповіді РБ ООН на відкритому засіданні щодо України.

"Усі повідомлення про порушення прав людини, особливо щодо меншини, мають бути ретельно розслідувані", - сказав він.
 
mariyana Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Україна може існувати лише як федерація.
 
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Політика в Одесі » Розкол країни (Все идет к расколу)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: