Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Торговий центр Острів (Магазин кросівок на 2-му поверсі.)
Торговий центр Острів
Vik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Десь у грудні вирішив купити собі нові кросівки, зимові, щоб і ходити зручно, і ноги не мерзли... Облазив багато магазинів, по привозу ходив кілька годин, поки не зустрів друга, який, як не дивно, теж хотів купити кросівки, але він, на відміну від мене, знав де. Я вже зневірившись знайти щось підходяще вирушив з ним. Тим найзаповітнішим магазином виявився бутік у ТРЦ Острів, на жаль не пам'ятаю назви, відразу праворуч від ескалатора на 2-му поверсі. Так ось... Консультант виявився дуже привітним, тут же ми з другом знайшли те, що нам потрібно, мої кросівки виявилися зі знижкою, за словами продавця: "Ця модель вже вийшла з моди і залишилося 2 останні пари, ось і зі знижкою". Моєму другові так не пощастило, його кросівки обійшлися йому в непогану суму. Ну та не біда, ми задоволені новими покупками вирушили додому. А тепер перейдемо до того, через що я, власне, і почав писати, через 2 місяці дбайливого використання кросівок, від них нічого не залишилося, в тому плані, що підошва протерлася мало не до устілки. Найголовніший факт у тому, що гаразд мої могли, знижка виявилася не даремною... Але дорогі фірмові кросівки друга закінчили свою долю саме так...

Який з цього можна зробити висновок: Не поспішайте з покупками, красиво і дорого - не означає якісно.
 
Teloprimo Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
В острові фірмового нічого немає.
 
kripto Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час дуже складно, особливо новим ТЦ
 
Veslo Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
зараз багато з базарів якраз у тц і переїжджають і перетворюються вже на бутіки)))
 
den254 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Veslo ()
зараз багато з базарів якраз у тц і переїжджають і перетворюються вже на бутіки)))
це точно
 
Протасова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
І ціни зростають через це
 
zheka-s Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
ооо, ціни - це взагалі жесть(
 
Vitalik27 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
клас
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Торговий центр Острів (Магазин кросівок на 2-му поверсі.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: