Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Ресторани та кафе в Одесі » Допоможіть вибрати кафе (Допоможіть вибрати кафе)
Допоможіть вибрати кафе
Карішина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочемо провести день народження в кафе. Тільки не в звичайному, а хочемо піти або в суші кафе, або кавказьку кухню спробувати, або корейську. Ну, загалом хочеться спробувати щось нове. Куди б ви пішли, а то я щось не можу визначитися? І може підкажете перевірені кафе?
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо вам бігати по кафешках? Найкраще святкувати вдома, у домашній обстановці. Якщо готувати не хочете, можна їжу додому замовити. Або купити те саме суші додому або солодкий стіл зробити. Але це особисто моя думка.
 
Олівія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, ви такі цікаві. Хто хоче в наш час додому приводити гостей? Це ж дуже накладно і багато турбот. Спочатку все приготуй, прибери, накрий стіл. Потім усе це прибери після всіх і ще тиждень порядок наводь. Набагато простіше або кудись поїхати, або піти в кафе.
 
Barbara Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну тоді нехай роблять, як хочуть. Одеса - місто велике. У ньому багато є можливостей. На будь-який смак і колір. Можна взагалі замовити прогулянку на катері. Це буде незвично і не так як завжди.
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Ресторани та кафе в Одесі » Допоможіть вибрати кафе (Допоможіть вибрати кафе)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: