Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » зморшки!!!! (зморшки!!!!)
зморшки!!!!
Антуанна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене з'являються перші зморшки. чи то це вік уже дає своє. чи то це зневоднення шкіри. я не знаю що робити, дівчатка (рятуйте).
 
YaraOlga Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
зморшки це нормальний процес. під впливом серед та інших умов структура вашої шкіри змінюється. і тільки за допомогою спеціальних препаратів ви зможете завадити передчасному старінню. оскільки в таких препаратах є підвищена доза певних компонентів, які наситять або перенаситять вашу шкіру і тим самим дасть ефект омолодження.
 
Раїска Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
тут вже вам на допомогу підуть фахівці в даній області. тобто косметологи. які визначать за станом вашої шкіри, в чому взагалі ви потребуєте. це можуть бути звичайний курс пілінгів або чисток. або ж насичення шкіри ін'єкціями. можете почитати на сайті, там більш докладно є про всі процедури, які допоможуть вам в боротьбі зі зморшками. але знову ж таки, все треба робити курсами, адже за одну процедуру ти крутих результатів не доб'єшся.
 
Леру_ня Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю скільки Вам років, мені 25, теж дрібні зморшки з'явилися, але розгладила. Не з інтернету а реально порадила подруга, так би я сама не купила неперевірену косметику і вже тим паче креми, які лягають на обличчя, але мені дуже допоміг крем, він зі слизом равлика, шкіра після нього по перше така оксамитова і гладка, а після частого застосування, як я і казала, зморшки зовсім зникли на зовсім, ось посилання можете подивитися тут вибір, ну а я саме користуюся ВВ Крем для обличчя з секретами равлика. Сподіваюся я Вам допоможу, магазин SiamSpa.
 
КорольокК Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
креми треба починати підбирати. Коли ситуація стерпна, то можна підручними засобами користуватися - сметанкою, ряжанкою... Якщо не влаштовує, тоді починайте привчати себе до кремів. Методом тику, інакше не вийде. хочете, можете засоби від хорсфорса спробувати. Це італійські, є тільки в аптеках. Утім - справа ваша
 
Alinkabrenina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
біоревіталізацію можна зробити
 
Lily123 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз зморшки - не проблема взагалі. Якщо перші зморшки, вони не глибокі, їх взагалі легко усунути. Я була на виставці Б'юті, там бачила як майстри ботокс кололи моделям від зморшок, так навіть глибокі зморшки вирівнювалися! Зацікавилася і сама вирішила спробувати. Записалася до косметологині Анастасії Алаторських на консультацію, щоб вирішити, підійде мені цей спосіб чи ні. Як потім я зрозуміла, що можна ще біоревіталізацію зробити за таких невеликих зморшок, як у мене. Але вирішила все таки ботокс, бо була вражена тим, що побачила на виставці! Так, так, так! Це те, що потрібно! Вирівнялося повністю підборіддя і міжбрівні складки зникли. Так що для мене це найвірніший спосіб!
 
МотЯ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібен хороший догляд за шкірою обличчя. Та й я вважаю, що зморшки це нормальний процес.
 
Dimkinsonova Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
все одно всі будемо в зморшках
 
Stynyenc Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ясна річ, якщо ви будете пити, палити і.т.д., то шкіра буде виглядати старо! Треба вести здоровий спосіб життя! Наприклад почніть з пароварки, в ній всі продукти під час готування зберігають корисні вітаміни та мінерали!
 
annylina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
До косметолога потрібно сходити і краще не в салон, а в клініку, щоб медична освіта обов'язково була, тоді й отримаєте кваліфіковану допомогу і поради правильні. Я була в клініці двічі в косметолога Потія Валерія Валерій Валерійовича, він мені порадив ін'єкції (плазмаліфтинг, мезотерапія). Ефект бачу, шкіра покращилася, здається навіть підтяглася і біля губ дрібні зморшки стали менш вираженими. Лікар косметолог акуратно робив ін'єкції, ніяких синців не залишилося.
 
Yactor Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Крім віку, на появу зморшок впливають так само стреси і гормональні зміни в організмі. Боротися потрібно не тільки із зовнішніми ознаками, а й за здоров'я подумати. Так, після 30 потрібно регулярно відвідувати гінеколога та ендокринолога, здавати відповідні аналізи і більше відпочивати! У мене, наприклад, після корекції гормонів щитоподібної залози і самопочуття покращилося, і шкіра набула здорового вигляду! Пощастило з ендокринологом Малкіною Олександрою Григорівною, вона справжній професіонал і прекрасна людина! Я навіть не подумала раніше, що гормони так впливають на стан шкіри!
 
Jetinai Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А який у вас вік? Може вже давно пора? Ви ж не Алла Пугачова)) У будь-якому разі можете краще доглядати за обличчям, тоді й зморшок буде менше! А ще можете вести здоровий спосіб життя, він теж допомагає!
 
Veronika_bm Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я помітила, що в мами з'явилися помітні зморшки, і обличчя вже не таке пружне, як раніше. Правильне харчування і спорт, звісно, роблять свою справу, і багато хто пам'ятає, що потрібно качати ноги, руки тощо, а про обличчя всі забувають. Я дивилася в ютубі відео з фейсбілдингу, після чого виписала собі найулюбленіші вправи і поділилася з мамою. Результат, як то кажуть, на обличчя, у мене стан шкіри став кращим, менше запалень, а в мами зморшки стали меншими, і овал обличчя підтягнувся. Усім тепер раджу займатися фейсбілдингом.
 
Malboro Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну і чого панікувати. Масаж дуже допомагає, а з реальними зморшками допомагає впоратися ботокс. Чого переживати! Сучасна косметологія дає змогу дуже швидко привести свою шкіру в тонус і повернутися на кілька років назад)) Я проводила процедури в центрі косметології Меділенд. Лікарка-косметолог підібрала мені ефективні методи для моєї шкіри. Ось чесно, я натішитися не можу! І ви не переживайте, стреси додають зморшки, більше посміхайтеся і зверніться до досвідченого косметолога!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » зморшки!!!! (зморшки!!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: