Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Погана поведінка дитини (Гіперопіка)
Погана поведінка дитини
Galina Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Хвилююся, турбуюся за дитину, а вона пустує як підірвана. Він у мене старший, 9 років, а нерви робить більше, ніж чоловік Я йому вибачте, дупу підтираю, а він тільки шкодить...
 
lisa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Це одна з найголовніших проблем сучасних батьків і називається вона гіперопіка.

З'являється улюблена фраза батьків: "Ми життя прожили, нам краще знати". Батькам раджу подумати про те, що минув час, світ змінився, і в цьому новому світі, щоб вижити і чогось досягти, потрібно діяти не так, як 10, а то й 20 років тому.
Так само батьки намагаються захищати своїх чад від проблем цього жорстокого світу, не розуміючи, що в подальшому житті їм однаково доведеться зіткнутися з цими проблемами, і набагато гірше, якщо діти вийдуть у цей світ не підготовленими. Люди, які в дитинстві зазнали такої "турботи", прийшовши в реальний світ, як правило, не витримують і ламаються. Такі люди часто стають алкоголіками і наркоманами, намагаючись втекти від тієї реальності, до якої вони зовсім не пристосовані. Дітям потрібно дати максимум свободи. Як не дивно, що більше свободи дається не тільки дітям, а й людям загалом, то менше в них бажання цією свободою скористатися і що сильніша заборона, то більше бажання порушити цю заборону. Якщо ви все ж хочете відвернути ваше чадо від чогось, то не забороняйте йому, а просто поясніть, чому цього робити/спробувати не варто.
Дітям пораджу частіше показувати батькам, що ви володієте якоюсь самостійністю. Доведіть, що ви самостійно можете вчитися, адже вам це самим потрібно, вчіться самі робити правильний вибір у будь-якій ситуації, частіше підробляйте, цим ви доведете, що в майбутньому ви самі зможете подбати про себе. Повірте, батьки поважатимуть вас за такі вчинки і побачать у вас людину, а не просто свою дитину. У вас не має бути думок, що до цих прав я доріс, а до цих обов'язків ще ні. З цього приводу хотіла б сказати, що чим більше у вас прав, тим більше обов'язків - це і є доросле життя, до якого ви так прагнете, але не забувайте, що дитинство - це не такий вже великий період часу, а стати дорослими ви ще встигнете, хоча краще рано, ніж пізно.

Хоча, можливо, Ви говорите, що він у Вас старший... Це можуть бути звичайні ревнощі до молодшої дитини. Ви самі проведіть аналіз і зрозумієте в чому саме Ваша проблема!
 
kamo Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
ставтеся як до дорослого... не треба підтирати попу
 
julchonochka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби я знала, що буде так складно....взагалі не слухається мене (4 рочки всього, а такий противний і впертий, що сил не вистачає(
 
Uuuu Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
у нас теж такий. Не надірваний, як ви написали, а просто активний, та не слухається і бавиться, зате дуже добрий і останнє віддасть. Спробуйте щось хороше у своїй дитині побачити. Я згадайте, що вона дитина, вона не повинна поводитися як доросла.
 
Антоніна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А я прихильник гіперопіки. Але не нав'язливої, а непомітної. Мій син, звісно, ще тільки підростає, але вже в Інтернеті може собі і додатки знайти, і ігри, і магазини, і відео. Ось задумалися з чоловіком про встановлення на ноутбук програми батьківського контролю. Можливо, хто-небудь уже випробував такий продукт і поділиться враженнями?
 
ВікторПонам Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас знайомі поставили подібну програму. Сказали, так їм спокійніше.
 
Uuuu Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
учора почув від Комаровського фразу, яка зачепила: діти спочатку мають бути здоровими, а потім уміти грати в шахи. Тож радійте, що ваша дитина здорова, а потім працюйте над її поведінкою.
 
AlisFrolova Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопчаки в такому віці часто пустують від того, що їм не вистачає батьківської уваги)
можливо, замість того, щоб йому влаштовувати розгін, ви краще купіть намети, рюкзаки і разом підете в похід, дітлахи це обожнюють)))
або в гори, на лижах кататися)))
 
Дбайлива Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Виховання завжди має проходити дуже
виразно і зрозуміло для дитини, а найкраще на власному прикладі, ну якщо вже
ніколи показувати власний приклад тоді виховуйте діточок на
повчальних журналах!
Наприклад, ми виховували нашого мужика на журналі "Пізнайко" ще з
дитинства пам'ятаю як самій батьки купували цей журнал)
У журналі багато загадок, ребусів та історій повчального характеру, які ще
плюс до всього виховують дух патріотизму у вашій дитині)
 
Punya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, обов'язково треба бачити щось хороше, і говорити про це дитині. Ти добрий, ти хороший, ти вихований - це дуже заспокоює, моєму трирічнику дуже допомогло в кризу. Можна і казку придумати, де фігуруватиме дитина, як позитивний герой
 
Charoso Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
У 9 років уже сам має вміти за собою стежити
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Погана поведінка дитини (Гіперопіка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: