Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Яку сукню вибрати? (хочу купити сукню, не можу визначитися.)
Яку сукню вибрати?
Невесточка Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я буду замовляти собі на Розетці сукню для нового року, там вибір просто величезний! І багато брендових речей, які в магазинах нечувані суми коштують. Був уже досвід коли знаходила сукню в бутику, міряла її, вона мені пасувала, а потім знаходила таку ж саму на Розетці і замовляла її набагато дешевше.
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 17
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Купіть собі будь-яку з вишиванок, вони зараз дедалі більше в моду входять, я собі влітку і собі, і доньці взяла, мають дуже гарний вигляд, і одягнути можна куди завгодно.
 
Lisa5 Повідомлення # 18
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
не дуже, по-моєму, з огляду на те, що такі сукні одягають, як правило, підлітки, які в клубі або в стриптиз-барі танцюють, принаймні на вулиці нікого не бачив в обтягуючій шкіряній сукні за останні років 5. Дружина купила у вівторок брітні-леопард по СП і чорно-білу браску на БонП, на ДР наприкінці серпня подарував впол top secret брендове майже за 2800 грн.
Теж у шафі в леопардовому лежить з минулого року, одягаю під шпильку максимум 2-3 рази на місяць, якщо виходимо кудись посидіти
 
Монник Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Це ви ще часто одягаєте це вбрання)
 
Арішка1 Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю класичні образи, і коли все в одному тоні, чи то сірий, чи то ніжний салатовий. Нещодавно на Розетці дуже вдалий образ підібрала, в коричневих тонах, дуже хорошої якості речі. Буду носити його як на роботу, так і на зустрічі з друзями.
 
Варюша Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дуже красиве
 
Альда Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені б хотілося на новий рік щось більш яскраве
 
Барбусяка Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукала собі яскраву сукню для нового року, бо мавпочка любить яскраві речі і блиск, навіть морально приготувалася купувати сукню з блискітками, які я терпіти не можу. Але побачила ніжну сукню бежевого кольору і закохалася в неї) І зрозуміла, що зустрічати новий рік буду неправильно, не за мавпячими поняттями) Зате в улюбленій сукні)
 
Азазель Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене буде світло-синя сукня
 
Кармеліта Повідомлення # 25
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я жовте вже купила
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Яку сукню вибрати? (хочу купити сукню, не можу визначитися.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: