Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Клуб здорових тварин відгуки (Клуб здорових тварин відгуки)
Клуб здорових тварин відгуки
Анюта Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Клуб здорових тварин відгуки


Хочу відвезти до ветеринара свою дитину, облазила весь інтернет, кількість клінік величезна. Ризикувати своєю крихіткою дуже боюся, адже якщо поставлять неправильний діагноз, можемо втратити час, і, не дай Боже, щось із нею трапиться! Якщо є в когось досвід у лікуванні улюбленців і хороша клініка на замітці, порадьте, будь ласка! Дуже хочеться знайти клініку, де дійсно лікують.
 
Генрієтта Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати ветеринарну клініку "Клуб здорових тварин"! Я звернувся в клініку з приводу лікування кішки, у якої було виявлено запалення залоз. Лікарі продемонстрували відмінні професійні знання та вміння, проявили чуйність як до тварини, так і до господарів. З такими лікарями приємно мати справу!
 
Гіта Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім, у кого трапилася біда з його вихованцем, можу порекомендувати звернутися до ветеринарної клініки "Клуб здорових тварин". Тут зроблять усе можливе, щоб вам допомогти, поставляться дбайливо й тактовно і до вашого улюбленця, і до вас.
 
Сапфіра Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити позитивний відгук про цю ветеринарну клініку і про кваліфікованих ветеринарів, які там працюють. Побачила на своєму собаці кліща, зняла, а йому все гірше й гірше... Тому й вирушили в клініку. Там взяли всі необхідні аналізи та призначили лікування, яке нам допомогло, і моя мила Джерсі зараз у повному порядку.
 
Кирюха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Вет. клініка "Клуб здорових тварин" - прекрасний зразок грамотного підходу до лікування домашніх улюбленців! Ввічливий і доброзичливий персонал, чисте і затишне приміщення, відмінна якість послуг, що надаються, - все говорить про те, що клініці можна довіряти. Рекомендую!
 
ДіанаК Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У цю клініку можна записатися?
 
Гіта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, телефонуйте - 098 222-22-35, 796-82-00.
 
Викусся Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраща клініка і лікарі! Врятували мою кішечку від лейкопенії (чумка), я думала, що вона помре... І лікарка нічого не обіцяла, а просто лікувала і вилікувала! Кішка була в жахливому стані, але зараз, слава богу, вона повертається до життя!
 
Дуся Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійна команда! Якісно працюють! Дуже швидко роблять результати аналізів, що дає впевненість у правильності діагнозу і лікування!
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть адресу цієї клініки?
 
Кирюха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
вул. Дюковська 14, клініка працює до 21.00.
 
Пончик Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Роблю все все в цій клініці - від щеплень до порожнинних операцій. Не раз рятували собак і цуценят при отруєннях, ентериті, пораненнях. Хороший професійний персонал. Рекомендую!
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Клуб здорових тварин відгуки (Клуб здорових тварин відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: