Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Пошук і пропозиції запчастин » Тюнінг-аксесуари для елітних автомобілів (Тюнінг-аксесуари для елітних автомобілів)
Тюнінг-аксесуари для елітних автомобілів
gurutunin Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Компанія пропонує доставку будь-яких тюнінг-аксесуарів в Одесу і по всій області. Доставляємо аеродинамічні обважування, диски, підвіски, аксесуари для тюнінгу салону і безліч іншого. Все для тюнінгу Audi, BMW, Mercedes, Bentley, Infiniti, Land Rover, Lexus, Porsche, Tesla та інших.

Звертайтеся за телефоном +38 (098) 113-60-60. Більшість пропозицій з фото можна подивитися на сайті
 
cukw Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні панове!

У зв'язку з тим, що інтернет-магазин m-tires. com. ua/ святкує своє п'ятиріччя, ми розігруємо цінні призи серед усіх зареєстрованих користувачів. Це можуть бути як приємні дрібниці для догляду за автомобілем, так і головний приз - комплект автопокришок для вашого авто. Щоб взяти участь у розіграші, кожен наш клієнт повинен заповнити невелику анкету на сайті. Акція триватиме до кінця місяця. Поспішайте скористатися унікальною пропозицією і "перевзути" свій автомобіль абсолютно безкоштовно. Але навіть якщо не пощастить в грі, то все одно ми дякуємо кожному нашому клієнту, надаючи 5% знижку на всі товари нашого магазину, навіть якщо це покупка перша у нас.

Інтернет-магазин m-tires. com. ua - це не тільки хороші ціни та уважне обслуговування, а й можливість виграти цінні призи.
 
Фета Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
а шини де краще купити?
 
Фантастик Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди в Інфошині беру, у них зручний сайт і я без проблем знаходжу необхідну мені модель. Крім цього - широкий асортимент дозволяє розглянути всі варіанти моделей покришок і вибрати найоптимальніший для свого авто.
Я зупинився на Нокіан.
 
Lisa5 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго так дефлектори якісні шукала, у підсумку ледве-ледве знайшла, ну такі, щоб дійсно виглядали елітно. Не повісиш же на дорогу машину китайську одноразову саморобку. Загалом, задоволена, що пошуки увінчалися успіхом.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Пошук і пропозиції запчастин » Тюнінг-аксесуари для елітних автомобілів (Тюнінг-аксесуари для елітних автомобілів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: