Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіл (Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіл)
Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіл
Violetta_ Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіля.
 
Vladim1r Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільший вибір машин на прокат у великих містах. Найзручніше брати машину в Києві, замовляв доставку в аеропорт на сайті rentuacar.com Увагу потрібно звертати на все: Спочатку потрібно оглянути машину зовні, всі пошкодження зафіксувати разом з техніком у договорі. Потім потрібно уточнити паливну політику і перевірити бак. Якщо здавати з повним баком, то і машина має бути при отриманні з повним баком. В ідеалі, перевірити все, навіть фари. Адже якщо щось проґавите, прокатник потім може вирахувати кошти на ремонт із вашої застави. Але у мене з цією фірмою проблем не було, технік все перевірив, підписали договір, коли повертав теж особливо не чіплялися.
 
Fender Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Додано (13.01.2017, 13:39)
---------------------------------------------
Машину вибирайте виходячи з грошей і витрати палива. Чим більше заплатите, тим комфортнішим буде автомобіль. І бажано брати в порядному авто прокаті, з правильно оформленим договором. Я брав в оренду авто в Херсоні у фірмі CATCAR, коли потрібно було з'їздити в Одесу здати тести в крюїнг.
 
Паула Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Японську беріть - вони найнадійніші.
 
mirotvorec Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене є запитання. Склалася така ситуація, що я взяв в оренду автомобіль. Під час його використання, завдяки нашим дорогам одразу 2 колеса прийшли в непридатність. Я купив їх тут, але виникло питання, чи зобов'язаний я був це зробити? У договорі оренди про це ні слова.
 
Лука Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене такий самий випадок був. Я не компенсував нічого прокатникам, оскільки це їхня турбота. Чесно, у мене закінчилося перепалкою і не більше
 
Едвард Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
А де взяти пристойну машину на прокат?
 
RentDrive Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Ви завітаєте у Київ і Вам потрібно буде взяти на прокат автомобіль, звертайтеся до нас, у компанію RentDrive. Для вибору клієнтів представлені автомобілі різного класу. Якщо виникають якісь питання чи побажання, можете звертатися до нас за телефонами:
044 233 39 55
063 233 39 55
067 233 39 55
095 233 39 55
Або ж безпосередньо завітайте у наш офіс, який заходиться за адресою вулиця Богатирська, 1Г. Також ми є в соціальних мережах, можете слідкувати за нами там.
Раді будемо Вас бачити в числі наших клієнтів!
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіл (Яку машину брати і на що звертати увагу при виборі автомобіл)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: