Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Афіша Одеси » майстер-клас "Основний інстинкт" (мастер-класс "Основной инстинкт")
майстер-клас "Основний інстинкт"
Hilena1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Запрошуємо вас відвідати майстер-клас "Основний інстинкт" експерта відносин і тренера мотивації Миколи Воєводіна!

Використовуйте цю чудову можливість доторкнутися до прекрасного, отримати нові знання про стосунки чоловіка і жінки.

Микола Воєводін повідає Вам про найактуальніші і хвилюючі питання життя чоловіків і жінок. На майстер-класі Ви дізнаєтеся секрети успіху справжньої жінки і справжнього чоловіка:
Показати повністю...

- Як познайомитися з гідним чоловіком і створити з ним стосунки
- Хто основні суперниці на шляху до сімейного щастя
- З ким ніколи не варто знайомиться і в кого не потрібно закохуватися
- Як підняти свій рейтинг
- Як поводитися на побаченні і що при цьому говорити
- Як вдало вийти заміж
- Як бути здоровою та сексуальною в будь-якому віці
- Відповіді на запитання

Щасливе сімейне життя, справжнє кохання та міцні стосунки - ось, що хвилює кожного, бо від цього залежить якість усього нашого життя. Тисячі дівчат у всіх кінцях України вже відвідали майстер-класи та тренінги Миколи Воєводіна і мають приголомшливі результати!

Подія за участю Миколи Воєводіна - це завжди яскравий та емоційний виступ, це нові знання, це море задоволення та вражень.

Увага! Майстер-класи Миколи Воєводіна та тренінги користуються великою популярністю, тож замовляйте квиток заздалегідь, це примножить ваш час та гроші.

Майстер-клас відбуватиметься 10 березня 2015 року з 19:00 - 22:00 години, адресу проведення уточнюйте в організаторів. 0937095578 Олена
Додано (26.02.2015, 01:05)
 
Enil1 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Як цікаво! Чула про тренінг хороші відгуки і погані!!!Якщо є погані відгуки, то значить треба сходити на майстер-клас!!!А де буде проходити майстер-клас?
 
Анна84 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
О! А я була у нього) Дійсно класний і ефективний тренер. Прийду і дівчат із собою візьму) 
Олено, я Вас набирала о 19, але ви були в не зоні доступу, передзвоніть мені, плз. Я хочу забронювати квитки. Заздалегідь дякую!
 
Enil Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Спасибі за відповідь!!!Дійсно, почути правду - це дуже важливо. яка б вона не була! 
Зареєструйте мене, будь ласка, я і подружок свої приведу!!!
 
OleksandrXyianovich Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мовнюки = имбецилы
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Афіша Одеси » майстер-клас "Основний інстинкт" (мастер-класс "Основной инстинкт")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: