Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота в інтернеті за допомогою Web Money НА ДОМУ !!! (Робота в інтернеті за допомогою Web Money НА ДОМУ !!!)
Робота в інтернеті за допомогою Web Money НА ДОМУ !!!
Griba Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго часу доби! Мене звати Дмитро!
Можу зрозуміти ваші сумніви, читаючи подібний текст, оскільки вони у мене теж були! Але моя порада: витратьте 5 хвилин вашого часу і все таки дочитайте цю статтю. Пропоную Вам можливість заробити гроші в Інтернеті. все геніально просто. Прочитайте до кінця описаний нижче текст, і, можливо, Ви
зміните своє життя на краще! Зараз я вам розповім, як після довгих місяців
пошуку грошей в інтернеті, я зміг заробити за 2 місяці 11796 гривень (≈ 1475$)!!!!!
ЦЕ ПРИ ВКЛАДЕННІ ВСЬОГО 21 грн. Після всього 2-х місяців, я отримав 11796 грн. І гроші йдуть щодня. КОЖНІ 10 ХВИЛИН НА МІЙ РАХУНОК НАДХОДИТЬ ВІД 3 ДО 6 ГРН!!!!! І ЦЕ ВСЕ ЗА ЯКІСЬ 21 ГРН!!!

1 КРОК: Зареєструйтеся в системі WebMoney, гарненько ознайомтеся з цією системою, як вона працює. Далі встановіть WebMoney Keeper і створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAN і покладіть на свій рахунок 25 гривень, (21 гривня для переказу по 3 гривні на 7 запропонованих
інтернет-гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожен переказ система
знімає 0,8%, чесно кажучи я поклав 50 (менше тоді не було) гривень плюс
комісія в терміналі 5 грн, але стільки не потрібно.) особисто я поповнив рахунок у
найближчому пункті поповнення телефону. Вибирайте той, який найбільш зручний
для вас - і дійте! 2 КРОК: Необхідно перевести по 3 гривні (0,8% комісія за переказ) на 7 зазначених нижче Webmoney гаманців. Переказ здійснюється з вашого гаманця (Меню-Передати WebMoney... у вікні, що з'явилося, написати кому, вказати суму 3 гривні).

Важливо: під час кожного відправлення вказуйте в полі "Примітка платежу" таку фразу: "Внесіть мене до списку Webmoney-гаманців". Щоб отримувати дохід, необхідно надіслати на кожний із цих 7 гаманців по 3 гривні, інакше вас просто не включать у систему мережеві модератори Webmoney-гаманців, і ви просто не зможете перевести в готівку дохід. Отже, надішліть по 3 гривні на кожен із таких гаманців:
 1. U413535238849
2. U354711184056
3. U136239178130
4. U416595641793
5. U657522742252    
6. U260391000997   
7. U355574577358 Скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістіть 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-й - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5-ий
- на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го і 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ий номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР вашого гаманця. 3 КРОК: Розмістіть цю статтю де тільки це можливо: На форумах, на дошках оголошень, на власних сайтах, у новинних стрічках, у соціальних мережах тощо, і запам'ятайте - ЩО БІЛЬШЕ Ви розмістите, ТИМ ВИЩИМ БУДЕ ВАШ ДОХОД. І цей дохід буде НАПЕРЕДНО залежати від ВАС. Розміщення цієї статті на 100 форумах, навіть на найбільш маловідвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід від 25 000грн. до250 000грн.Будьте щасливі!!!
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота в інтернеті за допомогою Web Money НА ДОМУ !!! (Робота в інтернеті за допомогою Web Money НА ДОМУ !!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: