Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Пошук бізнес пропозицій » Пляжні комірки зберігання (Пляжні комірки зберігання)
Пляжні комірки зберігання
desmon Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день шановні одесити!
Пляжний сезон уже відкрито, тому сьогодні я хотів би представити вашій увазі новий вид бізнеси на пляжах вашого міста.
Він заснований на досвіді західних курортів, що має на увазі під собою обладнання пляжних послуг, які обов'язково будуть затребуваними і стануть невід'ємною частиною потреб відпочивальників під час походу на пляж, як рушник і купальник.

Ця бізнес-ідея геніальна і проста, а в наш час тим більше затребувана.
Західні "друзі" вже давно передбачили потреби своїх "клієнтів" і ми маємо приголомшливу можливість відтворити цю ідею.

Погодьтеся, люди готові економити як завгодно і на чому завгодно, але не на збереженні власних речей. Така послуга підвищить імідж Вашого підприємства, продемонструє турботу адміністрації пляжу і позбавить можливість крадіжки особистого майна, яке останнім часом у зв'язку з кризою значно зросло.

Кожна секція, пляжних камер схову, складається з 24-х комірок. Вони були спеціально розроблені для індивідуальних речей відпочивальників. Повний розмір такої секції 500х1800х1200 мм (ш/в/д) і вона займає всього лише 0,6 кв.метрів пляжу.

Послугу з використання комірок зберігання для відпочивальників можуть надавати як погодинно, так і на весь день. Заплативши гроші оператору й отримавши ключ від комірки, відпочивальник може вільно користуватися коміркою і не переживати за збереження речей.

Припустимо вартість оренди 1 комірки на день 10 грн. х 24 комірки = 240 грн х 30 днів = 7200 грн. З урахуванням купівлі Локера вартістю 5000 грн, капіталовкладення не тільки окупляться в перший же місяць, а й принесуть солідний дохід протягом усього цього сезону.

Якщо Вас зацікавив цей вид бізнесу - пишіть на пошту dothery@ukr.net
 
Zak1ez0F Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
А якщо комірку орендували погодинно, час минув, а орендар так і не з'явився? )
А взагалі ідея не погана
 
desmon Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо орендар не з'явився, забираєш його речі) повертаєш після сплати штрафу і повернення ключа)
Для мене головна перевага цієї ідеї в тому, що для початку потрібно зовсім небагато грошей (які досить швидко окуповуються - 2-3 тижні) і вигідно як для підприємця, так і для адміністрації пляжу і відпочивальників
 
vades1 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Це зрозуміло, але потрібно ж ще й узгодження з пляжним начальством... Як бути в цій ситуації?! Найімовірніше треба буде давати на лапу і невідомо скільки давати!
 
desmon Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю випадки, коли хабарів вдавалося уникнути. Головне - це довести адміністрації, що це робиться з метою благоустрою пляжу, підняття його престижу. Адміністрація приватних пляжів особливо в цьому зацікавлена. Але, звісно, вони можуть впертися і вимагати гроші. У цьому разі рекомендую домовитися про суму (вона рідко буває більшою за 1000 грн, зазвичай меншою) і виплатити 1 половину на початку сезону, а іншу наприкінці. У будь-якому разі, всі ці витрати завжди окупалися.
 
Віталій_Великий Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А ці камери дерев'яні? Або з чого вони зроблені? Напишіть плиз!
 
Anton_KISS Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Віталію, я бачив в Одесі металеві. Я сам цікавився 1 рік тому цією справою, але не було грошей на той момент. Якщо Вам цікаво можу порадити виробників цих пляжних камер схову.
 
Віталій_Великий Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо можете, підкажіть! Зайду подивлюся...
 
Anton_KISS Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось фірма з Києва www.locker.in.ua/zsergey, ще бачив в інеті, що роблять у Харкові, але зараз не можу знайти посилання.
 
Віталій_Великий Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Пошук бізнес пропозицій » Пляжні комірки зберігання (Пляжні комірки зберігання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: