Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Як проводите вільний час? (Як проводите вільний час?)
Як проводите вільний час?
Mallinka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте поговоримо про те, хто як проводить вільний час, довгий зимовий вечір і вихідні. Може у вас є цікаве хобі, чи просто відпочиваєте, любите пасивний чи активний відпочинок? Наприклад я раніше жодного вечора не проводила вдома, зустрічалися з подругами, ходили в кафе, кіно чи на дискотеку. Але зараз якось не хочеться всього цього, більше часу проводжу вдома, читаю книжки, але й від перегляду цікавого фільму б не відмовилася. Підкажіть чи справді дивитися кіно безкоштовно можна тут
 
PauloKoelio Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не пам'ятаю коли дивився якийсь гарний фільм, все часу немає, вечори ми з дружиною проводимо здебільшого з дітьми. Малюємо, граємо, робимо цікаві підробки з паперу, ліпимо. А нещодавно купили доньці ляльковий будиночок, але без меблів. Вирішив зробити самостійно з дерева, результат дуже порадував. Дружина пропонує продавати її через інтернет.
 
Пушинка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене хобі це вишивка, завжди вишивала хрестиком, а нещодавно почала робити це бісером, вже вишила першу картину. Але на цьому не буду зупинятися, планую освоїти також алмазну вишивку.
 
Zevs Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Нуднувато ви живете панове, зовсім забули про активний відпочинок. Як же драйв, гострі відчуття, неймовірні пригоди. Не вірю що я колись перетворюся на подібного домосіда.
 
chenna Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проводжу вільний час, малюючи картини за номерами від виробника Орігамі, це захоплююча та релаксуюча діяльність, яка допомагає мені відпочити від щоденних справ та розслабитися. Я насолоджуюсь процесом та радію результату, який можу додати до свого декору або подарувати близьким. Замовляю тільки на перевіреному сайті, тут: https://kartiny-origami.in.ua/ru/
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Як проводите вільний час? (Як проводите вільний час?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: