Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Безкоштовний безлімітний хостинг (Безкоштовний безлімітний хостинг)
Безкоштовний безлімітний хостинг
Adolf_Bold Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт форумчанам! Хочу поділиться сайтом, який роздає безлімітний хостинг абсолютно безкоштовно! Для замовлення Хостингу переходимо на сайт безкоштовний віртуальний хостинг і вибираєте потрібний Вам тариф. Я вибрав тариф Unlim-5.

Клацаємо кнопку замовити і реєструємося:
Після реєстрації з'явився наш безкоштовний хостинг на місяць. Це видно в розділі "хостинг".

Клацаємо кнопку продовжити, на період який вам потрібно.

Користуйтеся халявою. Радий був Вам допомогти!
Додано (24.05.2016, 17:07)
---------------------------------------------
Прошу вибачення за картинки, накрився фаєрпік. Якщо кому ще потрібно...

 Щоб замовити Хостинг потрібно перейти на сайт віртуальний хостинг і клацнути на потрібний Вам тариф. Я вибрав тариф Unlim-5.

Натискаємо кнопку замовити і реєструємося:
Після проходження реєстрації має з'явитися наш безкоштовний хостинг на місяць. Це можна переглянути в розділі "хостинг".

Натискаємо кнопку продовжити, на строк який ви хочете.

Сподіваюся інформацію я доніс. Користуйтеся на здоров'я!
 
Zazhygalka Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Безкоштовний може і хороший, але для свіжого сайтика з маленьким відвідуванням, а для розкрученого магазину на жаль таке не підходить, випробувано на своєму. Зараз користуюся https://mirohost.net/ так це дорожче, але я отримую безперебійну роботу сайту, в будь-який момент служба підтримки надає допомогу, і є багато інших переваг.
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Форум веб майстрів » Безкоштовний безлімітний хостинг (Безкоштовний безлімітний хостинг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: