Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Будівельні магазини » Хочу купити зварювальний напівавтомат (Хочу купити зварювальний напівавтомат)
Хочу купити зварювальний напівавтомат
Bonya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
потрібен напівавтомат для делікатної роботи з тонким металом. Пишіть ваші пропозиції, ідеї. Можливо, хтось займається зварюванням і не проти дати кілька уроків. Не за безплатно, звісно.
 
olesya455 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь-який напівавтомат підійде. Відштовхуйтеся від ціни насамперед. Ну і під час роботи використовуйте малий перетин електрода і малі показники струму, щоб не перепалити. Усе як завжди.
 
Zahar Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Фінанси наскільки дають змогу розщедритися? Мені подобається апарат SSVA 180P, також непоганий Патон ПСІ-200S. Моделі суто для домашнього користування. У самого Патон, але 250 с. Якщо можеш, опиши конкретно мету і з чим збираєшся варити, тоді буде зрозуміліше, на що дивитися, на яких показниках акцентувати увагу.
Якщо що, я зварюванням займаюся п'ять років, але варю для себе, самоучка. Якщо таке підходить, набери мене ввечері 0505859645, домовимося, або в лс пиши.
 
Bonya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Zahar, спс, я сам уже вибрав, замовив Патон ПСІ-200S у "Зварюванні Трейдинг", багато хто радить і на форумах, і на ютубі. Мені їхній номерок підкинули на Країні майстрів, ділюся: 0504049438, можна отримати безкоштовну консультацію щодо обладнання. І до речі, спасибі за чуйність. Сьогодні тебе набрати не зможу, повним ходом йде підготовка до нг. Якщо не проти, числа 2-3 зателефоную ввечері після шостої, домовимося про ціну і взагалі план дій обговоримо.
 
Jaraha Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
О, для мене ця тема дуже корисна
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Будівельні магазини » Хочу купити зварювальний напівавтомат (Хочу купити зварювальний напівавтомат)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: