Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Сантехніка Imprese
Evstaf Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми будинок добудувати до всіх стрибків долара встигли, а один санвузол не закінчили, якраз у процесі були. І коли зіткнулися з купівлею сантехніки... Ціни звичайно просто вбивають. Але закінчувати потрібно, купили ось у цьому магазині santehsvit.com Чеську сантехніку Imprese, у них ціни найкращі на наш час. А ось меблі для санвузла ще шукаємо де купити подешевше.
 
Uuuu Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Так уже... подивилися за цінами, жах! А змішувачі для ванни які брали?
 
Wester Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми поставили собі змішувач Ferro Capri BTC1. Спеціально зараз подивився повну назву, бо дуже задоволені всі ним у родині - користуємося вже третій місяць. Купували на santer.com.ua і в підсумку, як бачите, все вдало.
 
Evstaf Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Змішувачі теж брали Чеські Imprese, у них якість не гірша за Німецькі, а ціна значно нижча. Звісно Grohe краще, але в них ціни захмарні, все до євро прив'язано.
 
yurijtolm Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочемо собі водонагрівач узяти, нам у магазині порекомендували словенського виробника Gorenje, може, хто-небудь у темі, наскільки вони якісні, чи варто брати, чи вибрати якийсь інший бренд.
 
istin Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На сайті знайшла ось цю електропилку McCulloch CSE2040 (9671481-02) Підкажіть, це хороша модель для домашнього використання? Необхідно розпилювати дошки і колоди?
 
vdowencko Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так розумію, що як і церсаніт?
 
7fialkadaria7 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
SANT-MARKET ось хороший сайт
 
DmitriyKulyabeshko11 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт, нещодавно робив ремонт у своїй ванній і вирішив встановить нові змішувачі, які придбав тут: 27.ua/shop за вельми прийнятною ціною, що мене дуже порадувало.
 
Dilan Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
а ще які варіанти є?
 
Tron Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час ремонту ванної компанія, мені довелося довго шукати де б можна було купити сантехніку. Я не скажу, що її у продажу ніде немає, але те, що мені запропонували тут bryanskaqua.ru, більше ніде не запропонують. Візьміть і ви на замітку, точно залишитеся задоволені.
 
Zert Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз стільки варіантів є - як то кажуть на будь-який смак і колір. Та й за розмірами реально підібрати під ванну кімнату будь-якої площі. Я українського виробництва купувала рушникосушку. За ціною вони дуже адекватні!
 
felyaaaaa Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви ставили кондиціонери в будинку? Ми зіткнулися з подібними проблемами з чоловіком. Робили ремонт і не все встигли закінчити до стрибка долара. Але все ж зуміли закінчити. А потім чекало розчарування: не врахували хорошу вентиляцію, і багато чого швидко почало згнивати і псуватися. Потім зробили повторний ремонт і поставили хороші кондиціонери і живемо вже 2 роки. Ставили ось тут: urklimat Ціни доступні і якість хороша. Дуже рекомендуємо)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: