Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Потрібен лінолеум
Аслан Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт. Мені потрібно буде замовити досить комерційного лінолеуму. І звичайно ж для мене головне його якість. Хто мені порадить, до кого звернутися щодо його купівлі? У якому магазині є великий асортимент?
 
Рік Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви чули про лінолеум LG Durable? Він досить зносостійкий. А його вартість значно відрізняється від європейських аналогів. Хоча то ніяким чином не позначилося на якості його виконання. Напевно вам самому буде краще дізнатися всі подробиці Після чого стане простіше визначитися з вибором
 
Аслан Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Про такий варіант мені ще ніхто не говорив. Але перспектива непогана. Завтра спробую зв'язатися з представниками цієї компанії, щоб узгодити деталі замовлення
 
Арбузов Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, а чому б вам не використати ламінат? Він буде чудово виглядати, і гарантовано довго збереже свій товарний вигляд. Не обов'язково купувати лінолеум. Він був актуальний у минулому столітті
 
Рік Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Арбузов, а ви взагалі бачили ціни на ламінат? Ніхто при здоровому глузді не буде його купувати для робочих приміщень. Ви тільки подумайте що з ним стане через рік
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: