Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Опалення
ecoteplo Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити керамічний конвектор Ecoteplo на 1,5 кВт.  Перевага в тому що не спалює повітря.
 
Markelov Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
А що скажете про підлогові конвектори? Чи підійдуть вони для таких систем опалення?
 
Fenrizshura Повідомлення # 18
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, підійдуть, ви легко можете замінити стандартні радіатори опалення на конвектори, вони легші за вагою, компактніші, візуально виглядають більш естетично, до того ж вони чудово підходять для тих, у кого надто маленький підвіконний простір або панорамні вікна. Я собі вибрала підлогові конвектори Carrera в сталевому сучасному корпусі, замовляла їх у Магазині Конвекторів. Крім них, там ще є дизайнерські моделі конвекторів з декоративною перфорацією в корпусі з композитного каменю, теж мають дуже гідний вигляд.
 
Аннтіан Повідомлення # 19
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені в будинку холодно, чим грітися? Витрата газу є, а тепла немає.
 
Jaraha Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Сердоїн Повідомлення # 21
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас схожа ситуація, тому нас рятує обігрівач. Зараз можна недорого купити хороші обігрівачі, ціни нормальні і є з чого вибрати. Я ось брав в інтернет-магазині Деніка тепловентилятор У них також є й інфрачервоні обігрівачі або конвектори. На все є гарантія і ціни адекватні. Дивіться, краще купити обігрівач, ніж мерзнути.
 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: