Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Інші місця відпочинку » Де можна перекусити в Києві? (Де можна перекусити в Києві?)
Де можна перекусити в Києві?
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Ми з сім'єю вирішили змінити обстановку і з'їздити на кілька днів до Києва. Хочемо погуляти Хрещатиком і подивитися визначні пам'ятки міста. Але наші прогулянки бувають
затяжними, тому хочу дізнатися заздалегідь, де в Києві можна знайти
Макдональдс, або недорогу кафешку.
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Зміна обстановки це добре. Взагалі всім сім'ям потрібно частіше кудись вибиратися, щоб розслабитися і дивитися нові місця. Я думаю, що якщо ви будете гуляти містом, то обов'язково зустрінете на шляху кафе, де зможете пообідати.
 
Єгорівна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Кафе то ви знайдете, а от із чого готують у тому кафе, дуже сумнівно. Щоб ваша прогулянка з обідом не обернулися для вас отруєнням і зіпсованим відпочинком, то в такому разі, краще вам Макдональдс відвідати.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, погулявши на свіжому повітрі, апетит може розігратися не на жарт. Та й якщо ви приїхали до Києва всього на кілька днів, нерозумно витрачати дорогоцінний час на приготування їжі. Як варіант, можете відвідати KFC.
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Інші місця відпочинку » Де можна перекусити в Києві? (Де можна перекусити в Києві?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: