Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Інші місця відпочинку » Вільний час (Вільний час)
Вільний час
Mallinka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте поговоримо про те, як ви проводите вільний час. Надаєте перевагу активному чи пасивному відпочинку? Я раніше взагалі не могла всидіти ввечері вдома, ходили з подружками в кафе, на дискотеки або просто прогулятися містом. А тепер перетворилася на домосідку ще ту, не знаю навіть коли це зі мною сталося. Люблю читати хорошу книжку або дивитися цікаве кіно.
 
PauloKoelio Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
А я тепер усі вечори проводжу з донькою. Дружина нещодавно народила нам братика, тому за старшою дитиною тепер доглядаю я. Не думав, що мені буде так цікаво гратися з малою, ліпити, малювати. Відчуваю щастя бути просто татом.
 
Пушинка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю вишивати в різних техніках, особливо низинкою і гладдю. А зараз ще хочу освоїти алмазну вишивку і поповнити мою колекцію робіт картинами, виконаними в цій оригінальній техніці.
 
Zevs Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені навпаки подобається активний відпочинок, піші туристичні походи, дайвінг, стрибки з парашутом. Взагалі люблю все екстремальне, щоб полоскотати нерви.
 
Hidik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю грати онлайн ігри в мережі. Раніше весь час проводив, граючи танки з другом на пару. А тепер мене вже більше зацікавили стратегії.
 
SkyFly Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене, як людину азартну і яка дуже любить ризики, всюди кудись затягне. Ось де ще я не був і не пробував робити ставки на спорт. Тому останнім часом тим і займаюся, що вивчаю всі подробиці такого грального процесу. Щоб уникнути будь-яких ризиків зі входів у букмекерську контору, зрозумів, що реєструватися краще на дзеркалі букмекера. Ніби як зупинився на дзеркалі контори Марафон. Ще потрібно визначиться на якому сайті дивитися спортивні прогнози, а то як тут самому передбачити.
 
Оксана Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я на дозвіллі люблю книжку цікаву почитати
 
kot_muar Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Що може бути прекрасніше, ніж усамітнення з природою? Дуже люблю вирватися з міської метушні на природу, відключити телефон і на цілий тиждень. Що б ніяких турбот. Тільки ти і річка.
 
серегА Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
У вільний час я граю з дітьми у футбол
 
Lolipop Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
О, зараз, коли я став самостійним, я можу робити все, що мені хочеться, і поки без сім'ї, то часто займаюся чимось своїм. Зараз дуже захопився азартними іграми. Аби батьки нічого не дізналися. А то отримаю... Ось мені непогано зайшов симулятор ігрових автоматів.
 
ANON Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Минулого року в липні я відпочивала з подругою в Тель-Авіві (ех, був час), вона тоді один раз пішла до ясновидиці, яка прилетіла туди помолитися... суто випадково розговорилися, і виявилося, що вона дуже відома в Україні. Тоді подруга хотіла повернути чоловіка, але ясновидиця відмовила їй і сказала, що таким не займається, і попередила, що чоловік уже давно її не кохає і щасливим їхній шлюб не буде ніколи - подруга не повірила і тепер страждає від того, що він сидить у неї на шиї та зраджує їй публічно! Тепер шукаємо ту ворожку, щоб виправити ситуацію, але номера вона не давала, знаю тільки ім'я - Аніка. Хто знає номер або якийсь контакт, відпишіться мені, буду вдячна за допомогу.
 
elegant Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво!
 
Mariia6 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Де можна погуляти в Одесі, крім банальних місць?
 
собша Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочеться вільний час присвятити улюбленому заняттю.
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Інші місця відпочинку » Вільний час (Вільний час)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: