Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Магазины для рыбалки и охоты » Ніж (Ніж)
Ніж
absolute Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи варто купувати складаний ніж фірми SKIF?
 
Jimin Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене ніж цієї фірми, весь час його з собою тягаю, міцний, надійний. Ніяких нарікань щодо нього. До речі в цьому магазині x-gear.com.ua продаються складні ножі фірми SKIF за вигідною ціною.
 
Rigik_Pigik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно варто, чудова фірма, хороший метал і цікавий дизайн, і низька ціна. Скіф роблять чудові ножі. Чоловікові дарувала!
 
diaaaau Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Так ножі кожен підбирає для себе, а щодо вибору марки виробника ножа, і хто виробник ножа це теж багато про що говорить, фірма хороша, але мені більше подобаються ножі, які швейцарські, брав собі victorinox alox тут пару ножів і один на подарунок другові, своїми ножами користуюся часто, і скажу, що вони з плином часу анітрохи не змінилися, ріжуть, як різали під час купівлі, і вигляд, як нещодавно купив, та й за надійністю не поступаються багатьом маркам ножів.
 
KopterTolya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж за складні ножі швейцарської фірми Вікторінокс: . Надійний і міцний пристрій, який має два леза, гачок, шило, штопор, пилку, ножиці, дві відкривачки. Що стосується ціни, то вона повністю відповідає якості виробу, який прослужить довго...
 
Amaricus Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Які ще є варіанти?
 
Aytesp Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Такий ніж можна ще прикрасити-замаскувати камуфляжною плівкою, буде дуже навіть по армійському виглядати! І також буде практично, якщо ви мисливець або рибалка.
 
fania Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене теж такий ніж цікавить, від знайомих чув багато позитивних відгуків, хочу взяти, щоб був універсальний. Що скажете?
 
iframes Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут і не посперечаєшся, такий ніж справді вартий уваги, тільки ось моделі бувають різні, загалом механізм один, відрізняється тільки розмір і дизайн, ось тут продаються складні ножі Skif fоnariki.со собі вибрав яскраву модель 2020 року Plus Satellite Blue, тут є карабін, завдяки чому ніж більш універсальний.
 
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Магазины для рыбалки и охоты » Ніж (Ніж)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: