Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вилікувати ламкість волосся в Одесі
vilga Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Вилікувати ламкість волосся в Одесі
 


Здраствуйте, нещодавно натрапила на Detox System від Philip Martin's і задумалася, чи варто спробувати цю систему для боротьби з ламкістю волосся. Чула, що вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються звичайними засобами, і покращує його стан. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом і результатами, якщо хтось уже користувався цією системою. Чи справді вона допомагає? І чи варто пройти цю процедуру в салоні?
 
lopata Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's дійсно найкраща для ламкого волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Волосся стає блискучим і яскравим, а пасма - легкими та об'ємними. Дуже рекомендую!
 
Etsu Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попереднім відгуком! Ця система бореться з мінеральними опадами, які накопичуються на волоссі через жорстку воду. Через них колір волосся тьмяніє, воно стає жорстким і ламким. Після використання Detox System волосся помітно покращилося.
 
ОliviaВалерія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - справжній порятунок! Вона видаляє частинки токсичних забруднень з кутикули волосся, що допомагає запобігти руйнуванню кератину. Волосся перестало бути пористим, сіктися і ламатися. Тепер воно має здоровий і доглянутий вигляд.
 
LilyMoon Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI. Там працюють найкращі фахівці, і результат завжди перевершує очікування. Волосся стає шовковистим і гладеньким. Дуже раджу!
 
Cameo Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс-система від Philip Martin's не тільки очищає волосся, а й добре очищає шкіру голови. Вона видаляє ороговілі частинки і надлишки себума, що теж корисно для здоров'я волосся. Я в захваті від цієї процедури!
 
20Ізабелла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма вищезазначеними відгуками. Detox System робить волосся більш легким і об'ємним. Це дійсно допомагає впоратися з ламкістю і робить волосся живим і блискучим. Не пошкодувала, що спробувала.
 
Gulnara Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Після процедури з Detox System волосся має приголомшливий вигляд! Воно стало щільнішим і перестало випадати. Нарешті знайшла засіб, який дійсно працює.
 
Xenia Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволена результатом після використання Detox System від Philip Martin's. Волосся очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд. Процедура в салоні FAVORI була на найвищому рівні.
 
BariJua Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI?
 
LilyMoon Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Дуже рекомендую, там чудові фахівці!
 
NNina Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI і залишилася дуже задоволена! Волосся очистилося від токсинів, стало сильним і більше не ламається.
 
GalinaG Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Після процедури в салоні FAVORI моє волосся ожило! Detox System дійсно ефективний засіб. Волосся перестало випадати і має здоровий вигляд.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: