Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поліпшити ріст волосся на голові в Одесі
himeow Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліпшити ріст волосся на голові в Одесі
 


Дівчата, привіт! Хочу порадитися. Хто-небудь пробував Detox System від Philip Martin's? Чи варто нею користуватися?

Я чула, що ця система допомагає очистити волосся від токсинів, зміцнити його і стимулювати ріст. У мене зараз волосся тьмяне, ламке і випадає. Дуже хочеться спробувати щось нове, але не хочеться витрачати гроші даремно. Буду вдячна за ваші відгуки!
 
FaMy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - це просто бомба! Вона реально очищає волосся від забруднень, які не змиваються звичайними шампунями.
Після цієї системи волосся стає блискучим, об'ємним і пружним. У мене навіть перестала лупа мучити! Я роблю процедуру в салоні FAVORI, там дуже класні майстри.
 
3a6aBHa9I Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє волосся після неї стало рости як божевільне! Уже через місяць я помітила, що на голові з'явилося багато нових волосків.
 
Kapri Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця система дуже добре бореться з посіченими кінчиками. Раніше я постійно їх зістригала, а тепер можу відростити волосся до бажаної довжини.
 
ElenaShkk Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно спробувала Detox System і залишилася в захваті! Волосся стало набагато міцнішим і перестало випадати. Ще мені подобається, що після цієї системи волосся довше залишається чистим. Загалом, я дуже рекомендую спробувати Detox System усім, хто хоче мати гарне і здорове волосся.
 
кYдРяШкА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а як потрапити в салон FAVORI? Я теж хочу спробувати Detox System.
 
Kapri Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Телефон: +380 96 517 29 28.
 
himeow Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! Завтра ж запишуся на процедуру.
 
Атаманша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вчора зробила Detox System у FAVORI і в повному захваті! Волосся відразу стало більш живим і блискучим. Майстер сказала, що для досягнення максимального ефекту потрібно зробити курс із 4-6 процедур.  Я обов'язково буду продовжувати.
 
TSERA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
І я сьогодні зробила Detox System! Моє волосся просто сяє! Ще воно стало набагато слухнянішим і легше укладається. ‍ Я дуже задоволена результатом!
 
OQUQODINA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System - це просто диво! Моє волосся після неї стало рости як на дріжджах! Уже через 2 місяці я бачу явну різницю.
 
kowarin Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зробила Detox System у FAVORI і не пошкодувала! Волосся стало міцнішим, перестало випадати і з'явився здоровий блиск. ‍Всім рекомендую цю процедуру!
 
IRXACIWA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую цьому форуму за наводку на Detox System! Моє волосся нарешті стало таким, як я завжди мріяла!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: