Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збільшити ріст волосся на голові в Одесі
ROLA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Збільшити ріст волосся на голові в Одесі
 


Добрий день! Нещодавно почула про Detox System від Philip Martin's. Замислююся спробувати, але хотілося б дізнатися ваші відгуки. Чи варта ця система своїх грошей? Які результати ви отримали?
 
makoondy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ROLA, перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення і зміцнення волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Результати просто чудові!
 
Gelyash Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з makoondy. Detox System від Philip Martin's підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся. Пасма стають більш легкими та об'ємними. Ефект помітний вже після першого застосування.
 
musichka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж користувалася цією системою, і можу сказати, що це один з найкращих засобів для боротьби з мінеральними опадами, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Волосся після процедури має набагато кращий і доглянутіший вигляд.
 
Monka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Детокс-система справді бореться із забрудненнями, які псують наше волосся. Найдрібніші частинки токсичних атмосферних забруднень затримуються в кутикулі й можуть руйнувати кератин, тому волосся стає пористим, посіченим і випадає. А ця система допомагає з цим справлятися.
 
Raia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
До того ж, детокс-система відмінно очищає шкіру голови: видаляє ороговілі частинки, надлишки себума, що теж добре для здоров'я волосся. Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці.
 
MISHELЧиkА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую слова Raia, фахівці в салоні FAVORI знають свою справу. Після процедур з Detox System від Philip Martin's моє волосся стало міцнішим і менше випадати. Відмінний засіб!
 
Leon4a Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу додати, що після детоксу волосся дійсно стає легшим і об'ємнішим. Блиск просто неймовірний, особливо на фарбованому волоссі. Тепер це моя улюблена процедура.
 
Cleopatra Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Після використання цієї системи моє волосся стало мати набагато кращий вигляд, зникла тьмяність, пасма стали м'якшими. Усім рекомендую спробувати.
 
AndromedКa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, як можна записатися в салон FAVORI?
 
Monka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
AndromedКа, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Записуйся, не пошкодуєш!
 
YEVA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за поради! Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, волосся справді стало набагато кращим, зникла тьмяність і випадіння. Дуже задоволена!
 
KOROLEVA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI - це справді ефективний засіб. Волосся очищається від токсинів і стає сильним.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: