Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Посуд для дому (Посуд для дому)
Посуд для дому
diagramma Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купити новий посуд для дому, набір каструль, кілька сковорідок і багато всього іншого. Які краще купувати сковорідки? У мене були чавунні й тефлонові. Хочу спробувати з іншими покриттями.
 
gargana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто у мене фаворит, це чавунні сковорідки. Є сковорода гриль - люблю нею користуватися. Але в будинку потрібно, щоб було кілька різних сковорідок, наприклад для млинців і т.д.
 
lottosya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Яку ж купити сковорідку, щоб була зручна, не пригорала і коштувала недорого? Це питання мучить багатьох господинь. Якщо хочете спробувати щось нове, можете купити сковорідку з гранітним покриттям, вона проста в догляді і в процесі приготування, не потрібно багато масла.
 
tartaletka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене практично весь посуд Тефаль. Подобаються як каструлі так і сковорідки. Міняти поки що не хочу, все влаштовує, він у мене в хорошому стані.
 
Zert Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
цікаво
 
Lola044 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене алюмінієві сковорідки, але хочу спробувати товстостінні з нержавійки
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Посуд для дому (Посуд для дому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: