Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки Артмедіуз
Elisa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Артмедіуз
 


Мені терміново потрібно здати аналізи, і мені порекомендували діагностичну лабораторію «Артмедіуз». Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
MatiXxxx Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Elisa, Я часто користуюся послугами «Артмедіузу», і можу сказати, що це найкращий лабораторно-діагностичний центр, який я відвідувала. Вони пропонують широкий спектр аналізів і надають дуже точні результати. Персонал там кваліфікований, а обладнання сучасне. Дуже рекомендую!
 
Ланьєна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася в «Артмедіуз» і залишилася дуже задоволена. Все швидко, якісно і професійно. Аналізи готові вчасно, жодних проблем. Це справді надійне місце, не сумнівайся.
 
Кангрія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід з «Артмедіузом» теж позитивний. Лабораторія для всієї родини, і вони справляються з будь-якими аналізами. Устаткування у них на вищому рівні, і медичний персонал дуже чуйний і професійний.
 
Луннна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу додати свій відгук. Я сама кілька разів здавала аналізи в «Артмедіузі» і завжди залишалася задоволена результатами. Все робиться акуратно і з високим рівнем точності. Рекомендую!
 
funnyу Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користуюся послугами «Артмедіузу» вже не перший рік. Згодна з усіма попередніми відгуками: це чудовий діагностичний центр. Особливо подобається, що результати завжди точні та вчасно. Персонал дуже ввічливий і уважний.
 
EWA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Elisa, не сумнівайся і йди в «Артмедіуз». Я там обстежуюся вже кілька років, і завжди залишаюся задоволена. У них великий вибір аналізів, і всі результати можна отримати швидко і без проблем. Персонал чудовий!
 
ViKaа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Додам, що «Артмедіуз» - це справді найкращий вибір. Я там була не раз, і щоразу переконуюся в їхньому професіоналізмі. Результати аналізів завжди точні, персонал уважний і обладнання сучасне.
 
tomatilla Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити все вищесказане. Я постійно здаю аналізи в «Артмедіузі». Усе роблять дуже якісно і вчасно. Персонал уважний, а результати завжди точні. Рекомендую!
 
Volchitsa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! А можете залишити координати цього центру? Хочу записатися.
 
Zenovа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Лабораторія знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, каб. 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95. Можна також зв'язатися через Viber: (068)147-49-52.
 
євгешка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати всім за рекомендації. Зверталася в «Артмедіуз» і справді залишилася задоволена. Аналізи готові вчасно і точні. Велике спасибі за поради!
 
ФУНТіК Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно здавала аналізи в «Артмедіузі» за порадою цього форуму. Залишилася дуже задоволена обслуговуванням і результатами. Усе на найвищому рівні, спасибі за рекомендацію!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: