Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Артмедіуз відгуки
Agape Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Артмедіуз відгуки
 


Форумчани! Мені терміново потрібно здати аналізи, а куди йти - не знаю. Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось в «Артмедіуз» здавав? Як там? Варто туди звертатися?
 
karizma Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Agape, я в «Артмедіуз» уже двічі здавала аналізи - і обидва рази залишилася дуже задоволена! Персонал привітний, ввічливий, все чисто, акуратно. Результати видали швидко. Та й ціни цілком доступні.
 
nastyabrovko Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
І я там здавала! Мені теж усе сподобалося. Аналізи були готові вже наступного дня, навіть не довелося чекати 3-5 днів, як в інших лабораторіях.
 
Silly Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я вам скажу, «Артмедіуз» - це просто знахідка! У них не тільки все швидко і якісно, але ще й дуже широкий спектр аналізів. Я там навіть на гормони здавала - все зробили чітко, без помилок.
 
Zolushka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна! Я там дитині здавала аналізи крові - персонал до неї просто чудово ставився, вона навіть не пискнула. А ще нам подарували наклейку - донька була в захваті!
 
BaBaika Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі вам за відгуки! Дівчата, а ви не знаєте, де ця лабораторія розташована?
 
Silly Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
«Артмедіуз» знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, кабінет 7. Телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95. Ще в них є Viber: (068)147-49-52.
 
delin Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
«Артмедіуз» - це найкраща лабораторія в Одесі, я вважаю! Там не тільки все швидко і якісно, але ще й дуже зручно. У них є онлайн-запис, результати можна отримати електронною поштою, а ще є можливість виклику медсестри додому для забору аналізів.
 
Ewta Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, «Артмедіуз» - це просто супер! Я там здавала аналізи перед операцією - все було готово вчасно, жодних проблем.
 
IGESODA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно здавала аналізи в «Артмедіуз» і залишилася дуже задоволена. Персонал ввічливий, професійний, усе чисто й акуратно. Результати видали швидко, ціни адекватні.
 
МMolli Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма! «Артмедіуз» - це дійсно найкраща лабораторія в Одесі. Я там уже кілька разів здавала аналізи - і завжди все було на найвищому рівні.
 
gvozdika Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу сказати спасибі «Артмедіуз» за їхню роботу! Завдяки вам я вчасно дізналася про свою проблему і змогла почати лікування.
 
Керліель Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я вам дуже вдячна за те, що порадили «Артмедіуз». Там дійсно працюють професіонали своєї справи.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: