Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лабораторія Артмедіуз відгуки
Рибочка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лабораторія Артмедіуз відгуки
 


Здрастуйте! Мені терміново потрібно здати аналізи, і мені порекомендували діагностичну лабораторію «Артмедіуз». Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
Хижачка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років користуюся послугами «Артмедіузу» і можу з упевненістю сказати, що це найкращий лабораторно-діагностичний центр. Аналізи завжди точні, результати приходять швидко, а персонал дуже ввічливий і професійний.
 
chasko Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
! Я теж здаю аналізи в «Артмедіузі». Дуже задоволена їхнім сервісом. Лабораторія справді надає широкий спектр аналізів, а результати завжди достовірні. Рекомендую!
 
DeltaLP Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки приєднатися до позитивних відгуків. «Артмедіуз» - це лабораторія для всієї родини. Я здаю там аналізи і сама, і для дитини. Завжди впевнена в точності результатів.
 
EWUDIKA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
«Артмедіуз» - це найкраща лабораторія, яку я знаю. Вони використовують сучасне обладнання, і результати завжди точні. Плюс, там працюють дуже кваліфіковані фахівці.
 
Joricho20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки похвалити «Артмедіуз». Здаю там аналізи вже кілька років, і жодного разу не було нарікань. Персонал дуже уважний і завжди готовий допомогти.
 
Nicа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
«Артмедіуз» справді заслуговує на довіру. Аналізи завжди вчасно і точні. До того ж, у них широкий спектр послуг, що дуже зручно.
 
ZOI Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж часто здаю аналізи в «Артмедіузі». Дуже задоволена їхньою роботою. Лабораторія надає всі необхідні аналізи, і результати завжди точні та своєчасні.
 
LICOMOPA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся послугами «Артмедіузу» вже кілька років. Це справді найкращий діагностичний центр. Персонал кваліфікований, обладнання сучасне, а результати завжди точні.
 
Діамантік Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно підтримую попередні відгуки. «Артмедіуз» - це лабораторія, якій можна довіряти. Точність результатів гарантується їхнім професійним обладнанням і кваліфікованим персоналом.
 
Alisa32 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, дівчатка! Можете залишити координати цього центру? Хотіла б теж туди звернутися.
 
LICOMOPA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Alisa32, звісно! Лабораторія «Артмедіуз» знаходиться за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 24, каб. 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95. Viber: (068) 147-49-52.
 
VELEZA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж здаю аналізи в «Артмедіузі». Усі попередні відгуки підтверджую. Лабораторія заслуговує на довіру, аналізи завжди точні та вчасно.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: