Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки Артмедіуз лабораторія
Alina1320661 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Артмедіуз лабораторія
 

Добрий вечір! Мені терміново потрібно здати аналізи, і подруга порекомендувала діагностичну лабораторію «Артмедіуз». Хто-небудь уже користувався їхніми послугами? Чи варто туди звертатися? Дякую заздалегідь за відповіді!
 
BariJua Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Alina1320661, Я сама нещодавно здавала аналізи в «Артмедіуз». Дуже задоволена! Результати були готові швидко, а персонал там дійсно професійний і ввічливий. Думаю, вам сподобається!
 
SkyFox Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Здавала там аналізи двічі. Можу сказати, що «Артмедіуз» - це найкращий лабораторно-діагностичний центр, з яким я стикалася. Дуже широкий спектр аналізів, все швидко і точно. Безумовно рекомендую!
 
Блондинка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас уся родина користується послугами «Артмедіуз». Вони надають достовірні результати і в них сучасне обладнання. Завжди впевнена в точності їхніх аналізів. Не сумнівайся, це чудовий вибір!
 
Chupchik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки позитивні враження від «Артмедіуз». У них дуже кваліфікований персонал, завжди детально пояснюють результати аналізів. Працюють швидко та якісно. Рекомендую!
 
Annyу Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася в «Артмедіуз» і залишилася задоволена. Все чітко, акуратно, без затримок. Результати аналізів завжди точні. Безумовно варто туди звернутися.
 
Alic Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж здавала аналізи в «Артмедіуз». У них висококваліфікований персонал і сучасне обладнання. Результати аналізів завжди приходять вчасно і без помилок. Дуже задоволена!
 
Fabula Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається, що в «Артмедіуз» можна зробити всі аналізи в одному місці. Це дуже зручно. Персонал завжди привітний і компетентний. Ніколи не було проблем із результатами.
 
Спірс Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сама працюю в медицині і можу сказати, що «Артмедіуз» - це справді професійний центр. Дуже задоволена їхніми послугами. Усі результати точні та вчасно.
 
Chika Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся «Артмедіуз» уже не перший рік. Лабораторія надає широкий спектр аналізів і завжди точні результати. Дуже зручне місце розташування та хороші ціни. Рекомендую!
 
Bombа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Можете залишити координати цього центру?
 
Annyу Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Лабораторія знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, каб. 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95, Viber: (068)147-49-52.
 
StarGazer Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користувалася послугами «Артмедіуз» і можу підтвердити, що це чудова лабораторія. Результати аналізів завжди точні та вчасно. Рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: