Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Артмедіуз лабораторія відгуки
LunaQueen Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Артмедіуз лабораторія відгуки
 


Доброго вечора всім! Мені терміново потрібно здати аналізи. Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось знає хорошу діагностичну лабораторію? Чула про «Артмедіуз», але не користувалася їхніми послугами, тому хотілося б дізнатися відгуки. Чи варто туди звертатися?
 
Ангелінка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
LunaQueen, я здавала аналізи в «Артмедіуз» кілька місяців тому і залишилася дуже задоволена! Персонал ввічливий, все чисто й акуратно, ціни прийнятні. А головне - результати аналізів були готові дуже швидко і виявилися достовірними.
 
ValeriaSky Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу залишити свій відгук про «Артмедіуз». Мені потрібно було терміново здати аналізи перед операцією, і я звернулася в цю лабораторію. Усе зробили дуже швидко і якісно, я отримала результати наступного дня. Персонал дуже уважний і професійний, відповіли на всі мої запитання. Загалом, я можу сміливо рекомендувати «Артмедіуз» усім, хто шукає хорошу діагностичну лабораторію!
 
ElizabethD Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж хочу приєднатися до хвалебних відгуків про «Артмедіуз»!
Здавала там аналізи кілька разів, і завжди все було на найвищому рівні. Результати точні, персонал ввічливий, ціни доступні.
Особливо хочу відзначити чистоту і стерильність у лабораторії, що для мене дуже важливо.
Однозначно рекомендую «Артмедіуз» усім, хто хоче отримати якісну діагностику!
 
Jenna Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ми в «Артмедіуз» всією сім'єю ходимо! Нам подобається, що там великий вибір аналізів, можна здати все в одному місці.
Ціни не найнижчі, але якість обслуговування і точність результатів того варті. Ще хочу зазначити, що в «Артмедіуз» дуже зручно здавати аналізи з дітьми. Персонал вміє знайти підхід до них.
 
Zara Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно здавала аналізи в «Артмедіуз» за рекомендацією подруги, і теж хочу залишити свій відгук. Усе дуже сподобалося: чисто, затишно, персонал привітний. Аналізи зробили швидко, результати отримала наступного дня. Ціни, як мені здалося, середні по місту. Загалом, я залишилася задоволена і рекомендуватиму «Артмедіуз» своїм знайомим.
 
Irene Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а хто-небудь здавав у «Артмедіуз» гормони? Мені потрібно здати аналіз на прогестерон, але не знаю, де це можна зробити надійніше.
 
KarinaStar Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Irene, я здавала в «Артмедіуз» аналіз на прогестерон, все чудово! Результати були готові через 3 дні, як і обіцяли. Ціни на гормони, звичайно, не найдешевші, але зате якість на висоті. Я можу сміливо рекомендувати «Артмедіуз» для здачі гормонів.
 
Larissa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а можете залишити координати «Артмедіуз»? Я подивилася в інтернеті, але не знайшла точної адреси.
 
Margo Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! «Артмедіуз» знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, кабінет 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95.
Ще в них є Viber: (068)147-49-52.
 
Nadi Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася в «Артмедіуз» і можу сказати, що це дійсно надійна лабораторія. Усі аналізи завжди вчасно і точні. Дякую форуму за хороші рекомендації!
 
Olivia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую всі попередні відгуки. «Артмедіуз» - це найкраща діагностична лабораторія, яку я знаю. Ніколи не було проблем із результатами, все точно і вчасно. Рекомендую!
 
LunaQueen Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: