Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки центр Артмедіуз
Ruslana Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки центр Артмедіуз
 


Хлопці, мені терміново потрібно здати аналізи, і мені порекомендували діагностичну лабораторію "Артмедіуз". Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
Svetla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Ruslana, я користувалася послугами "Артмедіуз" кілька разів і завжди залишалася задоволена. Вони надають широкий спектр аналізів, і результати завжди приходили вчасно. Професійний персонал і сучасне обладнання вселяють довіру. Рекомендую!
 
Tatiana Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Артмедіуз" разом із чоловіком. Дуже задоволені якістю обслуговування. Аналізи були точними, а результати - детальними. Персонал ввічливий і компетентний. Це справді найкращий лабораторно-діагностичний центр.
 
Ulyana Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід з "Артмедіуз" теж позитивний. Робила там кілька видів аналізів, і все пройшло на найвищому рівні. Центр зручно розташований, і ціни цілком розумні. Чудове місце для всієї родини!
 
Faina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
"Артмедіуз" - моя постійна лабораторія вже понад рік. Ніколи не було проблем з аналізами, все завжди чітко і вчасно. Персонал дуже уважний і професійний. Рекомендую без сумнівів!
 
KristinaKin Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Ruslana, можеш сміливо звертатися в "Артмедіуз". Я там здавала аналізи під час вагітності. Дуже якісний сервіс, аналізи приходили швидко, а точність результатів підтверджена лікарем. Хороша лабораторія, рекомендую!
 
EvelinaEver Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід з "Артмедіуз" тільки позитивний. Зручне розташування і комфортні умови, персонал дуже доброзичливий. Результати аналізів завжди приходять вчасно і без помилок. Чудове місце!
 
YaroslavaY Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати "Артмедіуз" від щирого серця. Аналізи здавала кілька разів, усе точно й оперативно. Центр використовує сучасне обладнання, і це відчувається в якості послуг. Персонал завжди ввічливий і професійний.
 
AlexandraAmber Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ruslana, «Артмедіуз» - чудовий вибір. Ми всією сім'єю там здаємо аналізи вже кілька років. Результати завжди точні, і лікарі ніколи не сумнівалися в їх достовірності. Дуже задоволені!
 
Victori Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в «Артмедіуз» кілька разів, і завжди все на найвищому рівні. Персонал професійний і уважний. Результати аналізів приходять швидко, і ніколи не було нарікань.
 
GalinaG Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити координати «Артмедіуз»? Дуже потрібно здати аналізи в перевіреному місці.
 
EvelinaEver Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лабораторія знаходиться за адресою Богдана Хмельницького, 24, каб. 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95, Viber: (068)147-49-52.
 
35Diana Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Лабораторія «Артмедіуз» справді заслуговує на довіру. Аналізи завжди вчасно і точні. Дякую всім за рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: